bugün

(bkz: sahruh)
dahil olduğum yazar grubu.
(bkz: bureklamarasiiyioldu) sadece çay değil kahve de sevmez, beyaz peynir ve zeytine de uzaktır, ayrıca cipse alerjisi vardır, büyük balığı da pek sevmez.
(bkz: çay yok bok için)
ne çay ne kola ne kahve arıyorum olsun diye varsa yoksa hisar ayran eğer ilerde bu markayı denerseniz cam şişesinde ne demek istediğimi anlayacağınızdan eminim. çayı muhabbet yüzünden içenlerdenim.
bitki caylari ile tanismamis yazarciklar.
içlerinde bulunduğum grup.
sahurda susamamak için bardak bardak içen yazarlardır.
Üyesi olduğum gruptur.
Ben olabilirim mesela. Kışın iyi hoş. Buz gibi vücudunu ısıtır. Fakat yazın içilmiyor.
Şiddetle başını çektiğini düşündüğüm yazar grubudur.
bu gece ivmelediğim oluşumdur.

(bkz: yaz benide)
(bkz: Linasencephalon)
"yanında pasta yokken çay sevmeyen yazar" olarak bir üst levelında yer aldığım yazar tipi.
(bkz: çayı sevmeyen ölsün)

Rizeli bir arkadaşımın ilk albümünün adıydı bu.
bende iclerinde bulunmaktayim.
lakin bu duygular karsilikli, cayda beni sevmiyor.
ne zaman icmeye yeltensem üstüme dökülmeler falan.
elimi de yakiyor.
en son, bardAğa önce sıcak suyu doldururken catlamisti, gitti annemin güzel desenli bardagi.
Çaya yüklenen romantik ve an'anevi değerin destekçisi olmakla beraber çay içmeği, demlemeği ve hatta içenlerin niçin böylesine tiryaki olduklarını anlamaya kabil olamamış yazarlar arasındayım.
benimdir.
yüz yıl olmasa aklıma gelmez. nasıl türküm lan ben.
(bkz: kuyruk yagi)

Çay fakir içeceğidir arkadaş. Verirsin 60 kuruş elli kişinin içtiği bardaktan içersin. Ne zaman demlenmiş, taze mi değil mi vs. Hep muamma.
yalnizca cay degil, kahve, adacayi, ihlamur vb her turlu sicak icecekleri sevmeyen, sevmemekten ote icemeyen ve midesi bulanan sahsimin da dahil oldugu yazarlar grubudur. Herkesin sebebi farkli tabi; kimisi tadini ya da kokusunu begenmiyor, kimisi sicak olmasini. sahsen ben cay, kahve, ihlamur gibi iceceklerin kokusunu cok seviyorum ancak sicak olan hicbir siviyi yutamiyorum, yutsam da midem bulaniyor, vucudum kabul etmiyor, oyle ilginc bir sey bu da.
kahve seven yazarlardir.
Çay içmenin verdiği huzur duygusundan yoksun yazar (: Rizeli olupta içmeyenden korkulması gerekir .s.s
simidi ayranla tercih eden, ağzının tadını bilen yazardır.
akşam yemeği bittikten sonra bok var gibi çaya dadanmayan sözlük yazarlarıdır.

misal; ene.
(bkz: sadaeke)

not: reçele çevirmeden içemiyorum amk!
güncel Önemli Başlıklar