bugün

http://www.haberkapital.c...den-beklettigini-acikladi

Mevlüt çavuşoğlu'nun Almanya dışişleri bakanını telefonda beklettiği iddialarına biz onlar ne zaman isterse o zaman konuşmayız. Ne zaman müsait olursak o zaman konuşuruz minvalinde sözler söyledi. Benim görüşüm ise hepinizin tahmin edeceği gibi siyasi bir hamle bu. Çok kritik bir satranç oyunu oynuyoruz. Ve bu oyunda birden fazla oyuncu var. Herkes birbirine rest çekiyor. Hayırlısı olsun ülkemiz hakkında.

Edit: herhangi bir şekilde bu olayı büyütmedim, çok büyük bir şeymiş gibi de göstermedim. Akp'yi desteklediğimi de söylemedim ayrıca. Sadece olanları söyledim. Salak salak yorumlar yapmayın.
Vay be telefonda bekletmiş. yakında whatsapp grubundan bile siler kim bilir heyyt bee. Bu kadar dunyaya cesurca ve delikanlıca rest ceken iktidar gormedik.
telefona çıkmaya cesaret edememiş. erkekliğin 10 da 9u kaçmak tabi.
Sözlük ergenlerinin anlayamadığı konudur. Yavrucuklar eskiden bizim seçtiğimiz sözde liderler daha kendi askerine söz geçiremiyordu. Git babana, amcana sor sana anlatsın. Kaldıki onlar Alman Dışişlerini bekletecek. Vay babam vay. Bugün seçmiş olduğun siyasi seni yönetiyorsa bunun tek aktörü Erdoğan ve partisidir.
çok önemli olay anasını satayım bunlarla övünecek kadar küçük mü lan bu devlet. o zaman afrika'da ki kabile devletlerinden ne farkımız var. gören de fransız ihtilalinden sonraki en büyük siyasi olay sanacak. artık şu böbürlenme mastürbasyonunu bırakın ya.
Küçük adamların kimseye yararı olmayan büyük egolarına örnektir.

Tl dolar karşısında en düşük dönemini yaşıyor. Yani paramız pul olmuş ve ne kadar ört bas edilse de ekonomi batmış.
Pkk da fetö de hükümet tarafından beslenerek büyütülmüş. Olay ayyuka çıkınca kandırıldık denip sıyrılınmış.
Dış politikada hata üstüne hata yapılmış. Suriyeyi karıştırmak uğruna şimdi savaş halinde oldugumuz işide de ypgye de yardım yapılmış.
Ülkeye milyonlarca suriyeli suçlu ve terörist alınmış.
icte ve dışta maddi ve manevi olarak batık durumdayız.
Ve bir takım alçaklar diplomasi hatalarına alkış tutmaya devam ediyor.
bunun üzerine alaman harakiri yapmış.

ayrıca ;

iyi beslenmiş, damızlık, semiz bir akabeli belediyeci
bir günde en az ne kadar rüşvet yer sorunsalı ????
böylece dolar indi, faizler düştü, akp içinde ki fetöcüler atıldı!
"çıkışta seni dövecem" de demiş mi ya bi gidin arkadaş, ciddi olun biraz.