bugün

çatlasan da patlasan da bir putin olamıyorsun

rus halkı putini çok seviyor

döner ekmek dağıtmasan

memurlara yoklama almasan

kimse senin mitingine gelmek bile istemiyor.

bir putin bile olamıyorsun

çatla da patla.
Kendisinin hayranları muhtar seviyesinden öteye gidemediğinden çok normal değil mi böyle bir dil kullanması?
benim berk diye bi ortaokul arkadaşımı hatırlatmıştır. o da çatlayın, patlayın, ayol, pışıı diye konuşur. tenefüste de hep kızlarla oyun oynardı. tuhaf.
çatla da patla hahahahah baaak nasıl da yendim benim babam senin babanı döver hahahahah.
o değil de zamanında kaynana semra'ya çok haksızlık ettik galiba.
demet akalın hayranıdır "çatlayanlar patlayanlar bi dursun".
yarın öbür gün kalkıp da "senin saçını başını yolarım ayol", "götünü yırtarım" falan demesini ben sabırsızlıkla bekliyorum açıkçası çünkü bunda o hamur var.
(bkz: çatla da patla makarios Kıbrıs bizim olacak)
cumhurbaşkanım değildir.
Avrupa süslü laflar ederek bizi 50 sene kapısında süründürürken bizi oyalarken kimsenin gıkı çıkmaz. Bizim cb özü sözü bir hiç olmazsa içimize dert olmasın hesabı hem ab ye hem abd ye hem israile karşı takır takır konuşurken mi dert oluyor? Avusturya hasedinden çatlayıp patladığı için erdoğana oy verdi diye gurbetçilerimizi kapı dışarı etmeye hazırlanırken sizin derdiniz buysa ben sizin vizyonunuza tüküreyim. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Yüzümüze gülüp arkamızdan kuyumuzu kazan, ab ye yaltaklık yapan bir lider lazım değil mi? O zaman yere göğe sığdıramaz toz kondurmazsınız.
Çatlayınlı patlayınlı konuşmayı akm yi yıktığı için söylediğini bilmeyen cahil veya Atatürk düşmanı kesimin samimi bulduğu cumhurbaşkanıdır. Buyur bir de buradan yak.
kendi seçmen kitlesinin bayılacağı tarzda konuşan cumhurbaşkanıdır. hakaret etmek için demiyorum yani gerçekten durum bu;

halkın paçalarından kalitesizlik akınca onları yöneten adamın da kapasitesi bu kadar oluyor işte.
adam süper görkemli perçemli eserler kazandırmak için çalışıyor.
adamı rahat bırakın hazır ola geçin çağ atlasın Türkiye kazanıyor.
Bir üreten ülke olsakta şu lafı söylesek anlından öpecem herkesi düşünsenize teknolojik ve bir dolu ürün ihraç ediyoruz ve sonra bu lafı söylüyoruz ne güzel olurdu.
kendisini ağzı açık dinleyip şopar gibi alkışlayan sürüyü yansıtır.
görsel
Mazur görülmesi gereken cbaşkanıdır. Onuda allah öyle yaratmış, seviyesi o kadar... yapacak birşey yok.
Çatapat severdir.
oh canıma değsinli konuşan cumhurbaşkanına ramak kalmıştır.