bugün

varsayılan olarak yaşlı olduğunu düşünsek de kimi zaman şeyhe sunulan diri vücuttur. (bkz: ali kalkancı)
her gördüğümde bana ninjaları anımsatan kadındır.
+18 korku ...
Hamam böceği.
allah için çarşaf giyen kadındır. en azından ninjaya benzer. ama açık kadınlar ile fahişelerin kıyafetleri bire bir aynıdır. orospuda mini etek ve dekolte giyer.
allah'ın rızasını en öne almıştır. ayıplayacaklarmış alaya alacaklarmış umursamaz bile sadece allah'ın rızasındadır.
karafatma.
çarşaf takmayan kadının çıplak olduğunu idda eden pis zihniyetin ürünüdür! kuranda da kara çarşaf yoktur. ve neden kara çarşaftır? pembe , mor, mavi varken...
görünce üzerlerine bowling topu atmak istediğim, lobuta benzer şeylerdir.
görsel
osmanlı kadınıdır,kokona değildir,orasını burasını sadece helali için açar,kadın gibi kadındır.
babası bile "ninjalara benziyorsun keh keh keh" diyorsa diğer görüşleri zerre önemsemeyen kadındır.
Kendi tercihini uygulayan, kimsenin yargilamak gibi bir lüksünün olmadığı kadindir.
genelde bunlar ve yanlarındaki sakallı hödükler aşırı kaba olurlar.

bugün bunlardan biri ile karşılaştım, tamamen kendi ayağının takılması yüzünden hem kendini hem de beni düşürdü kadın. özür dilemek bir yana, az kalsın yanındaki hödükten dayak yiyordum "sapık" diye. çünkü kadına kalkması için elimi uzatmıştım.

manyak abi bunlar, harbi manyak.
çarşafı örtünmek için kullanmaları, seksten sonra yataktan vücuduna çarşafı dolayarak kalkan şuh kadın düşünüldüğünde ağır çelişkiler içeren durum. masa örtüsü, perde daha isabetli bir tercih olabilirdi.
kalkmışı indirirler, o derece.
içine şort ve askılı giyenleri bolca bulunur.
http://i.hizliresim.com/3R7LV4.jpg
Sokakta grup halinde görünce korkuyorum bunları sanki her an o kara çarşaflardan bir şey çıkartıp bir şey yapacakları gibi geliyor.
ben çarsaflı bir kadınım ve gayet özgürüm yaptıgım ve yapacagım bütün eylemler benim isteğim doğrultusunda ayrıca herkesin şu dilinde peleseng olan çarşaflılar zorla kapanıyor, ailesinin baskısı var , gerici, yobaz gibi ithamlar kadar saçma ve küçük düşürücü başka bir sey duymadım. benım aile yapım sol ve ateist grublardan oluşuyor ve aile demeyeyim sülalemizde ki tek çarşaflı benim . beni kimse zorlamadı ki zaten bi inanç sistemimiz dahı yoktu ailemde . okuyarak araştırarak islamı seçtim 20 yaşımdayım ve çarsaflı olmaktan gurur duyuyorum . islam bi yaşam şeklidir ve ben o yaşam şekliyle mutluyum kendılerıni cağdaş olarak tanımlayanlara bir bakarsak çevremde baya var onların nasıl giyindiği , nasıl yaşadığı , ne yiyip içtiği beni ilgilendirmiyor ve onu aşağalamak gibi bi hakkımda yok! banane ve sizene . kişileri kıyafetlerinde dolayı , düşünce şeklinden dolayı sizinle aynı çizgide olmadığı için aşağılayıp kendinizi mutlu hissediyorsanız asıl sizde gericilik ve yobazlık vardır . benim sizden farkım müslüman olmam ve müslüman şekliyle yaşamak eger diğer dinleride araştırırsanız görürüsünüz ki her dinin bir şeriati vardır ve insanlar ona uyar ve insanlar bunu kendileri seçer bakın ben çogunuzda aynı çizgide degilim ve size hakaret etmedim. ben inandığım gibi yaşıyorum ve bu benım yolum sadece sıkıldığım olay insanların yolda bile yanımdam geçerken arabistana git, yazık güzelim kız zorla kapanmış, sen okuma yazma biliyor musun gibi saçma cümleler duymam. çağdaş oldugunuzu iddia edip ortaçag kafasında yaşamak gibi söylemleriniz ve eylemleriniz . içinizde ki farklılıkları kabullenemeyecek kadar önyargılısınız herkes dönüp bi kendine bakmalı ve sonra başkalarının hayatına müdahale tmeli unutmayınsizin özgürlüğünüz başkasının özgürlük alanına kadardır.
mini etekli kadin kadar ne giydigini bilen kadindir. sacma sapan sozlere maruz kalmalarida cabasi. yahu carsaf giysen laf yiyorsun mini etek giysen laf yiyorsun kiz olmak suc zaten. dalga geciyormus gibi algilanmasin ama bu carsafli bacilarim size ne etti?
https://www.facebook.com/video.php?v=469560893201641
Böyle biriyle tanıştım geçen gün. Bana yaşadığı küçük ilçedeki sıkıntılarından söz etti.
Gerçekten öyle düşündüğüm için bu senin özgürlüğün, nasıl ki sen onların yaşayına müdahale etmiyorsan onlarda sana karışmamalı ama azınlık olduğundan tepki çekmen malesef ki normal gibi şeyler söyledim.

Sonra hüdapardan falan söz etmeye başladı. Kayınbiraderinin ilçe başkanı olduğundan falan.
Sonra 90 lı yılları düşündüm asit kuyularını toplu mezarları, domuz bağlarını.
insanların din diyerek bunları yapması ve yıllar sonra bir partiyle hala destek toplaması, mağdur gibi konuşup, özgürlük bekliyorum demesi tarif edilemez bir ironiydi.
http://m.youtube.com/watch?v=XR4DWbF3FFo videosunu aklıma getiren başlık.
Giyen kadınların hiç bir şekilde eleştirilmeye hakkı yoktur. kimene kimin ne giyip nasıl yaşadığından.
güncel Önemli Başlıklar