bugün

liselider beter laiktir. ehehe.
(bkz: atatürk ün giydiği çarşafı yırtan chp liler)
(bkz: fahişe zihniyet)
laik demeye bin şahit istenen laiksen adam gibi laikliğini bil lan denyo denilbilecek baş örtüsüde giyse o da insandır diye bu çirkefe karşı türbanlıları savunulucak senin yaptığın insanlığa kişisel özgürlüğe sığmaz utanmaz yelloz laiklerin yüz karası diyebileceğimiz kancık hanımdır.
cinsiyeti bayandır.

miniler kısalsın. hatta sadece "mi" olsun. yaşasın laiklik. ohhşş.
ben de mini etek diye bir hışımla linke tıklamıştım, oysa ki yazarın mini etek anlayışı beni derin bir hüzne gark etti.**
etekle mini etek arasındaki farkı çözemeyen şakirtin yakarışıdır.
(bkz: genç etek üreticileri rahatsız)
dinci yobazların erkek arkadaşıyla kolkola gezen kızı recm etmesi kadar vahim bir şey değildir.
bunun üzerine çarşaf giyen bayanın mini eteği yırtması ile eşit olunacak durumdur. ya yırtmak yakmak çok doğru hareketmi? hala herkes kim ne giymiş derdinde. gerçekten türkiyenin başka işi güçü kalmadı. durmadan birbirimizi yiyelim.
ne malum provakasyon olmadığıdır?

http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2010/03/04
gerçek çağdaş ve medeni bir insandır. haa ayrıca gerçek kemalisttir, öpülür.

(bkz: be hey dürzü)
zavallı arkadaşım hayatında hiç mini görmemiş galiba bunun neresi mini allah aşkına.
en incelikli, en ustalıklı cinayetlerin çoğu kez laik kültürlü ve aydın insanlar olarak geçinenlerin yapmış olduğu eylemdir. özgürlükten demokrasiden bahsederler özgürlüğün tek taraflı olmadığını anlayamayan beyinlerin girişimleridir. *
bilirkişi olarak google paşa'ya sorsaydın. işte mini etek.

http://i47.tinypic.com/v58zh0.jpg
çevresinde mini etek görmediğinden, mini eteğin ne olduğunu bilmeyen mohikanın, diz üstü eteğe mini etek demesidir. harbi lan mini etek dedikleri ne oluyor acep.
mini etekli hatun resimde yoktur . uydurulmuş osuruktan tayyare başlıktır.
çarşaf yırtmışlardır. pek hoş değildir .
onun için mini etek öylesine defaulttur ki otomatik olarak çarşafı da görse feraceyi de görse aynı eylemi yapacak kadındır.
yatakta çarsaf fantazisi yapmayı düşündüğüm laiktir. birde bu mini etek değil lan, bende bi bok sandım. rep veremiycem kanka üzgünüm.
insanların bir türlü bir birni kabullenemediğinin göstergesidir. ülkemde yobazlığın adı din olmuş peki bunun adı nedir?
olması gereken laiktir.
mini etekli mi değil mi umrumda değil.

ama yaptıkları insanlık dışı bi eylem. kimse senin eteğine karışmıyor, etek yasaklansın, tişört yasaklansın demiyor da sen insanların çarşafına ne karışıyorsun? karışmayı bırak, onların kutsal saydığı şeyleri ne cüretle yırtıyorsun?

mini etekli mi değil mi umrumda değil ama acilen yargılanması gereken kişi/ler.
bunu adi özgurluk.

(bkz: chp nin çarşaf açılımı vardı ne oldu ona)
(bkz: iki bacak görünce yazdığını bile bilememek)
(bkz: dizüstü etek eşittir mini etek)
(bkz: mini eteği kapriyle karıştırmak)
güncel Önemli Başlıklar