bugün

ağlama, cumhur ağlama.

http://www.youtube.com/watch?v=1xvQIuhzMjk
Babalarınızın para akışını kestiler, türkiyenin ilk 5inin 4ünü aldılar. Bu zafer değildir de nedir?
2-3 büyükşehir aldıklarından ötürü yaşadıkları gülünç zaferdir.

Bunları da doğru dürüst alsalar iyidir de,hile yaptıkları iddia ediliyor.

Ona bakarsak Referandum'da da büyükşehirlerin çoğu "hayır" demişti,lakin kazanan milli irade'nin "evet"'i olmuştur.

Ayriyeten halen %52 çoğunluğa sahibiz.Bizi çökerttiklerini sanıyorlar aklınca.hahaha.

Neyse 4 yıl var,elinde sonunda o ıslak rüyaları bitecek nasılsa,sonra sonraki seçimde "vay akp nasıl %55'in üstüne çıktı" diye ağlamasınlar da...
17 sene aralıksız kaybedince insan muhtarlık bile alsa dünya hakimiyeti kurduğunu sanıyor demek ki .

ben bunu gördüm !

genel toplam yani partilerin kemik oy oranları hala aynı !

kendilerini avutacak her hangi bir şeye o kadar hasret kalmışlar ki iktidar olsalardı bu kadar sevinmezler di yahu .

biz 17 seneden beri kazanıyoruz bu kadar sevinmedik yahu .

algıya oynamaya devam etsinler bakalım .

aldıkları belediyelerin vaatleri yerine gelmesin o zaman millet çıkardığı gibi indirecek tir .

ha bu arada hdp nin oyları karşılığın da chp nin hdp ye ne vereceği de merak konusu dur .

bekleyip görücez !
belediyelerden gelen aylık makarna kolisi ve kışın 3 ay gelen kömür çuvalları kesilecek diye hüzünlenen homunus makarnus serzenişidir.

görsel

ankarayı elektrikleri keserek trafolara kedileri sokarak alınca, istanbulda binlerce ölmüş insana oy kullandırıp seçmen taşıyarak seçim kazanınca büyük başarı ama başa baş gitmiş yarışta temiz seçim galibiyeti alınınca "zafer kazandıklarını zannediyollar" gözyaşları.
bu seçimlerin sonucu ankara, istanbul değil, güneydoğu'dur.
(bkz: kudur)
(bkz: ağla)
(bkz: zırla)
(bkz: çıldır)
(bkz: kahrol)
altı üstü iki tane belediye kazandınız len .

17 senelik hezimetiniz hala duruyor kapı gibi .

partilerin oy oranları belli ve %50+1 alabilecek tek parti de malum dur .

bu kadar aç olmayın bir omurganız bir şerefiniz olsun len .

çok çalışın sizin de olsun !

tabi şu da var bakalım kazandığınız belediyeler hangi icraatların altına imza atacaklar .

bunu merakla bekliyor olucaz biliyorsunuz zaten bunu !

şikayetlerimiz şimdi den hazır yani .
ankara belediye meclis üyelerinin yüzde 60 ı, istanbul belediye meclisinin yüzde 58 akp ye ait. oyunu artıran tek parti yine akp. nasıl zafer anlayamadım.
5 büyükşehiri kaybetmişler hala daha bik bik yapıyorlar..

aslında en iyisi siktiri çekmek..
aktroller ağlamaktan düz çizgi çekemez hale gelmiş.
lmao
17 senedir kazandıklarını zannediyorlar zaten .

aman çaktırmayın arkadaşlar .
edirne' den kars' a geliyoruz pek yakında.

görsel
(bkz: çomar serzenişleri)
edirneden karsa geleceğiniz varsa göreceğiniz de var .

çapulcu serzenişleri dir .

bırakın iki belediye ile kendilerini kandırsınlar yahu .
Hakikaten halen bazı insanlar Binali Yıldırım kazandı sanıyor. Anlayamıyorum.
pkk yı davulla zurnayla karşılayan vatan hainlerini dumur eden olay.
Dün gece a haber denen propaganda kanalında yorum yapan biri "bakıyoruz eğitim düzeyi, gelişmişlik seviyesi yüksek yerlerde biz kazanamiyoruz. Oylarin çoğu daha eğitimsiz, ekonomik gücü düşük yerlerden geliyor" demişti. Bir sey biliyorsa demek ki...
doğrudur. bu zannetmenin somuta evrilmesi birgün yargılanmalar başladığında gerçekleşecektir. henüz değilse de yakında.
titreyerek bekleyin acımadan çocukları katledenler, ve halkından çalmayı iman belleyenler, bekleyin...
başlık ve girdi bir çomarı beyanı olarak değiştirilmeli bence.
birileri hazm edememiş demokratik bir seçimi soda için geçer.
tayyip öyle sanmış ki suratı acayip yamulmuştu.

bi de kedi erişemediği ciğere pis dermiş.

reyiznizzz nası göt oldu ama...
iyi de niye banyoda içiyorsun.

duş perdesi değil mi o arkadaki.