bugün

osmanlı müslümanlığını unutturmaya çalışan arap emperyalistlerin, gaflet ve dalalet içindeki maşalarının, arap müslümanlığı dezenformasyonu yaymak için vesile ettikleri başlıktır.

hicaz demiryolunu sabote ederek abdülhamid hanı sırtından hançerleyen arap emperyalistlerin kuyruk acısı hala devam ettiğinden, aramıza nifak sokmaya çalışmaları açık seçik ortadadır.
Fatih sultan mehmet’de Savaşı kazandığında demişler “efendim bize evliyalar yardım etti” Fatih sinirlenmiş “hadi ordan benim kılıcım kazandı”

Her dönem böyle cahiller oluyor işte.
300 yıldır izine rastlanamayan evliyaların ansızın gün yüzüne çıkması durumudur.
Sultan Abdülhamid han döneminde erken emekli edilen evliyalardır.
allahın aciz zavallıları çoluk çocukları sevgisiz saygısız aptalları yenilmez sadece hz allahtır.
devletler savaşlardan zaferle ayrlır yada kaybeder ama yok olmazlar durum anlaşılmıştır.
Dinci masallari bunlar savasmaya göt yemeyince masal yazmislar.
görsel
-çanakkaleye gitmek için toplandık.
-kaç kişiydiniz?
-300 kişi.
-kaç kişi geri döndü?
-Bir tek ben.

Not: evliyalarmış. Yalanınız batsın sefiller. 299 can bedenleriyle işgalcilere barikat olurken çanakkale zaferini evliyaya, sarıklıya bağlamak gaflettir. Siz nasıl manyaklarsınız.
nedense kaybedilen savaşlarda hiç piyasada görünmeyen evliyalar ile ilgili lakırtı.
evliya silahli kuvvetleri destek atmis diyor savasa katilmayan mandaciligi savunan sakalli dürzüler.
viyana savaşında evliyaların bir işi çıkmıştı malum.

dindar olan sadece dindar olsun, saçmalamasın, dine ekleme yapmasın.
Düşmanı kara bulut olup yutan, makineli tüfek mermisi kılığına girip o düşmandan bu düşmana giren evliyalar olmasaydı kazanamazdık. Allahim selam ve duğa ile amen.