bugün

çalışan kadının asıl amacını sorgulayan, Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nureddin Yıldız tarafından dile getirilen iğrenç fikir.
tuhaf bir önerme.

--spoiler--
“Her çalışan kadın, gözü doymamış erkek demektir. Çalıştığı için yorgunluğu ve vakit darlığı nedeniyle erkeği ile ilişkisinde kadınlığı arızalıdır. Böyle fuhuş değil ama fuhuşa hazırlık yapan sürece destek oluyor.”
--spoiler--

tercümesi: yani kadın hep evde olup durmadan adamla şey edecek, çalışmayacak, sosyal olmayacak..
bunu diyen zihniyet bunları da dedi;

"Dekolte Giyen Kadın da Suçludur."
"Tecavüze uğrayan doğursun gerekirse devlet bakar."
"Tecavüzcü, kürtaj yaptıran tecavüz kurbanından daha masumdur."
"Kadın erkek eşitliği safsatadan ibarettir. Fiş prize eşit değildir."
"Kızlar okuyunca erkekler evlenecek kız bulamıyor...."
"Kadınlar iş aradığı için işsizlik yüksek."
"Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer. Perdesiz ev ya satılıktır ya da kiralıktır."
"Şiddet gören kadın polis çağırmamalı."
"Kadına şiddet abartılıyor."
"Taciz haberlerini okumak hoşuma gidiyor."
"Kız mıdır kadın mıdır bilemem..."
"Tecavüze uğradıysa çocuk değil anası ölsün."
"Kadına yönelik şiddet algıda seçicilik"...
"Evdeki işler yetmiyor mu?"
"Benim bedenim diyenler feminist." (her kürtaj bir uluderedir)

https://line.do/kadinligi...iiiz-biliriz/1xx/vertical
(bkz: islam a en çok zarar verenler)

Kisacasi sunu diyor, "calisan kadin yorulur, kocasiyla ilgilenemez, kocasi da isyerinde baska kadinlara yanasir, fuhusa zemin hazirlanir."

Bu benim gozumde "calisan erkek yorulur, karisiyla ilgilenemez, karisi da isyerinde baska erkeklere yanasir, fuhusa zemin hazirlanir" 'dan farkli degildir.

Dunya 4.5 milyar yasina ulasmis bu adamlar beyninin %1 ini kullanmaktan aciz.

Bir erkek, is yerinde kadin yok diye esini aldatamiyorsa onun kalibina tukureyim. Varsa ve aldatiyorsa tekrar tukureyim. Bu onlarin orospu cocuklugu calisan kadina ne bundan?

Hepiniz akli uckurunda. Bunu diyen adam sirf yorulmayip daha iyi sevissin diye esini ise gondermez. Amk. Sizin ben.
iğrençliktir. beyine oksijen gitmeyen hasta insan beyaznı. utanç.