bugün

illallah ettiren saç tipi. sabah yıkarsın, akşama yağlanır ve yıkamazsan ertesi güne iğrenç bir hal alır. saçları uzattıkça daha da hızlanır bu yağlanma.
kullanımı zordur. her daim saç yıkama gereği duyulur. su , sabun kullanımı daha çok artar.
sekil verilmeye bire bir sactir. azicik islatirsiniz aninda istenen sekli alir. yagli saca su, jöle gibidir.
yıkanırken sac kremi kullanilmamasi gereken sac tipidir.
(bkz: saç derisinde sivilce cıkması)
çabuk yağlandırılmasına izin verilen saçtır. zira her gün yıkanan saç elbette yağlanır. saç diplerinde oluşan yağ, saçı besler. sürekli yıkanan saçın beslenmesi için ise, yağ üretimi hızlanır. saç alışmıştır ve her yıkamadan sonra harıl harıl yağ üretimi gerçekleşecektir. (bkz: atlı mı kovalıyor) bu durumdan muzdarip kişilere bu söylendiği zaman muhtemelen alınacak yanıt: "e dışarı çıkamayacağım. ayıca benim saçımın yapısı böyle. çabuk yağlanıyor." offf sanki yapacak bir şey yokturdur.
kolaydır. önceleri gün aşırı yıkamak gerekir. daha sonra bu üç günde bire çıkarılabilir. bu da normaldir. bir hafta sonu bir gün çıkmayın dışarı efendim! bu da saç sağlığı.
lakin bu alıştırma harici başka sebeplerden yağlanma oluyorsa, deri ile ilgili vs, doktora başvurulmalıdır.
genelde toplu taşıma araçlarında emareleriyle karşılaşabileceğimiz bu durum münübüs şöförü küfürü fobisi olanların korkulu rüyasıdır.
saclari sifira vurma nedenidir.
sürekli yıkamak gereklidir, yıkanma es geçilirse sürekli baş kaşınmasına nedendir.
hergün yıkanmaya alışmış şımarık saçtan ziyade iki gün yıkamazsanız yatışık ve sönük ve *yağlı bir görünüm alacağından mecburen yıkanan saçtır. çabuk yağlandığı için mi hergün yıkanır, hergün yıkandığı için mi çabuk yağlanır bilinmez. saçlar düzse iyice sönükleşir hele de azsa iğrenç olur. bir kaç gün yıkama kepeklenme de yapar bu saç kaşınmanın yanında.* *
piyasadaki * tüm şampuanları denememe rağmen çözüm bulamadığım saç tipimdir. 2 günde bir yıkamanın bile zorluğu bilgi dahilimde olduğundan her gün saç yıkayanlara taktir ve gıptayla bakmama sebebiyet vermiştir kendisi. lakin söylemeden geçemeyeceğim bir husus da *; bu inatçı saç tipiyle defne ve bıttım sabunları kullanarak baş edilebilir. * * * *
su faturasının yüklü gelme sebeplerindendir. sürekli yıkama ihtiyacı doğar.
(bkz: yağlanan saçın fark edilmemesi için yapılacaklar)
nefret edilesi saçlardır. bir gün temiz kalmayı başarırsa kişiyi çok mutlu eder.
uzun saçtır.Kişi saçlarının uzunluğundna dolayı sürekli saçlarını düzeltmek zorunda kaldığından saçlar kısa sürede yağlanır.Fkat şöyle de bir durum vardır hafiften yağlanan saç daha iyi şekil alır.Efendisine itaat eder bir nevi.*
kamufle etmek için sürekli at kuyruğu yapılıp,bandana takılan saçtır.
genelde ince telli ve düz olma özelliğinide gösteren saçlardır. insanı canından bezdiren, sabahın köründe saç yıkama kurutma şekil verme derdine düşüren, her yerde 13 saatten sonra saçı yıkayabilmek amaçlı kişiyi su aramaya iten saç tipidir.
cilt yağlanması sıkıntısı çeken insanların ortak derdidir.
cok fazla yikanmamasi gerekilen sac cesididir. talk pudrasi yaglanmayi geciktirdiginden dolayi; gece sac diplerine bir miktar surulmesi uygun gorulen secenekler arasinda yer alir.
genelde düz olan saçlardır. yağlanma çabukluğu 12 saatlik süre dilimlerinde gerçekleşiyorsa çekilmez olandır.
geçici de olsa bioform denilen saç şekil değişimi yönteminin iyi geldiğine inanılmaktadır. *
2 günde bir yıkanması gereken saçtır. tiksinti veren bir görüntüsü vardır.
benim saçım. her sabah yıkıyorum her sabah. bi gün yıkamadığım anda leş gibi bir hal alıyo. çözümünü ben bulamadım yazın 3 günde bir yıkıcam belki saçlar alışır. Çözümünü bulan buralara şeetsin.
neutrogena t-gel ile önüne geçebilirsiniz ayrıca tony&guy marka susuz şampuan var, zor durumlarda işe yarıyor.
çabuğu abartmış saatli temiz kalabileni bile vardır bunların. düşman başına. günde iki kere bile yıkatabiliyorlar kendilerini.
her gün yıkanması gereken saçlardır.
güncel Önemli Başlıklar