bugün

şıpsevdi olup bağlanmaktan korkan kişidir.bazı işlerin yolunda gitmeyeceğini anladığı zaman başka birisine gönül vermeye çalışan çabuk unutmasına rağmen her zaman sevdiği birisi olan kişidir.bir nevi duygularını kontrol eden kişidir.
halk dilinde ayran gönüllü olarak tabir edilen insandır.
şıpsevdi diye tabir edilir.
henüz tatmamış olmasından sevginin anlamını bilmeyen dilde sakız zanneden insan tipidir. olgunlaşmamıştır, güven duyulamayandır, allah uzak etsindir.
ayran gönüllü diye de tabir edilir.
mutlu insan. ne kadar az bilirsen ne kadar az seversen o kadar mutlusun kardeşim.
günümüz hastaligidir. heves gecene kadar. tadini aldiktan sonra baska ciceklerden bal almaya gidilir.
birini çabuk sevmek ihtiyaçtan kaynaklanır öyle bir durumdasınızdır ki kim gelse seveceksinizdir. yeterki karşılığı olsun. bakmazsınız olur mu olmaz mı diye içinizdeki yarayı kapatmak istersiniz o an sadece.
çabuk unutmak yaşadığınız ilişkinin ciddiyetine, süresine, yaşınıza, niçin bittiğine bağlıdır. belli bir yaştan sonra eskisi kadar uzun sürmez unutmak bilirsiniz ilkinde hiç unutamam dediğiniz kişiyi artık ismini bile hatırlamıyorsunuzdur.
hesabı kitabı tutturamayandır.
Aslında sevmenin ne olduğunu hiçbir zaman kavrayamamış olan insandır. Zavallıdır.
çabuk seven insanı bilmiyorum ama çabuk unutan insan aşık olmamıştır.
şevişmek istediğiyle seviştikten sonra unutan insandır. çünküm sevdin mi kolay unutamazsın.
genelde korkutandır.
severse ekime sevmezse sikime kadar diyordur. özeniyorum lan ben bunlara. bi tanesi çok yakın arkadaşım. (bkz: yay burcu kadını)
ay nolur arasın yaa diye bir kere telefonun başında beklediğini görmedim.
bir kere bir erkek için ağladıgını görmedim. hey gidi. kurban olurum ben onun savunma mekanizmasına. darısı başımıza efenim.
şıpsevdidir efendim şıpsevdi.
(bkz: biri beni mi çağırdı)
en güzelini yapan insandır. ama ben de çabuk sever gibi görünüp, çabuk unutuyor taklidi yapabiliyorum. bu da bir yetenek. bir nevi akmasa da damlar mantığı.
görsel
Seven görünüp, götürmek derdinde olandır efenim.
insan öyle iyi bir kullanıcı ki. tüm değerin saniyeler içinde şekilleniyor. kusura bakma oluyorsun. canını acıtan bir his, değmez diyebildiğin noktada seni sahipleniyor bir tek.

saçmalık öyle değil mi? - evet öyle.
güncel Önemli Başlıklar