bugün

sinirlendiğinde ortalığı pisleten kişi
tepkisini sıçarak belli eden halk kahramanı.
herkese kötülere haddini bildirmesi için uçabilme,ağ fırlatabilme,görünmez olabilme gibi özel güçler verilirken,kendisine atom bombası gücündeki dışkılama gücü verilen kem talihli süper kahraman.
kaan ertem karikatürü.her türlü pislik de zavalıının üstüne gelmektedir. o da tepkisini böyle koyuyo naapsın.
her zaman için musil ilacının yapımcıları ile (artık hangi firma ise) anlaşmalı çalışan olduğunu düşündüğüm sıçtıkça sıçası gelen çizgi karakter. dötün zeval görmesin zıçan adam
S.cmak eyleminin bödöffff diye ses çıkarttığını bana öğreten Gazmandan sonra gelen Türk halk kahramanı.
götünü tutamayan karakter.
radikal gazetesi yazarı m. serdar kuzuloğlu'nun youtube arşivinin katkılarıyla, şöyle bir video:
(not: izlemeden mutlaka düşünün, mide bulandırıcı olabilir.)
http://www.youtube.com/watch?v=SOU4kS6Vdk8
(bkz: kaan ertem)
(bkz: efendi cocuk tanzerin gunduz dusleri)
(bkz: ezik şarkıcı altuğ)
ecnebiler tarafından klonlanmıştır.

http://www.koreus.com/files/200408/super_doodie.html
artık eski cazibesi olmayan, magandalara, krolara, bilimum insanın sinirin bozman tiplere sıçarak ders veren kaan ertem karakteri.
topluma ters dusen hareketler yapan kisileri bodoffffffffff efekti ile cezalandiran kaan ertem karakteridir. en komigi ise, olay mahaline gelen kisilerin ilk soyledikleri sozlerdir. (kanalizasyon patladi galiba vs...)
(bkz: ezik şarkıcı altuğ)
ırak savaşı yeni başladığında amerikan uçaklarını vurmuştur.
nasıl mı? tabii ki zıçarak.
idolum olan kahraman.
haksızlığa gelemeyen her mahalleye lazım bir kahraman.
leman.com'da bol bol tuvaletini yapan adam.kaç yıllık yazarım,ben böyle goblet hücresi görmedim arkadaş.
kuvvetli adamdır.

bakın mesela israil'in uçağı gelip toprağımıza zıçıyor.

biz? bir işesek şu kuzey ırak'a doğru... ah bir işesek...
s.çana kadarki sürecinde, s.çma nedenlerini, bir yandan da ismail türüt gibi terlerken okuyucuya ileterek eylemini sağlam temellere oturtan kahraman.
olaylara seyirci kalmayıp tepkisini zıçarak gösteren halk kahramanı.
biryerinden * ferhat göçer'i andıran süper kahraman.
en başta;

(bkz: #5222925)
(bkz: #5223612)

atatürk'ü sevmediğini söyleyip bir de sevenlere saldıran; kendisine ise, şu anda oturduğu yerde oturabilmesinin sebebinin, babasını tanımasının sebebinin ve daha birçoğunun atatürk sayesinde olduğunu hatırlatınca bana emir kipi ile konuşan ve ağır ithamlarda bulunan seviyesiz ve nankör insan.

ayrıca lafı bir tarafından anlayacak, özel mesajdan bana saldıracak ve nick altıma çemkirecek kadar da düşük biri.

edit: pm'den anneme de laf etmiş bulunmakta. kişi, karşısındakini kendi aynası olarak görürmüş, o yüzden kendi validesinin durumundan hiç bahsetmeyeceğim. anladın sen.
eski bir lombak karikatürü.

zıçan adam kahverengidir ve karikatürün devamında heyecandan hep zıçar nedense.
şu an yazarını hatırlamıyorum ama komikti hala var mı onu da bilmiyorum.
büyük muhalif. hassas duyguların ve üst düzey duyarlılığın sahibi güzel abimiz.
kaan ertem'in yarattığı tiplemeler arasında kanımca en başarılısı.
diğerleri için
(bkz: öğreten adam ve oğlu)
(bkz: erkut abi)
(bkz: erdener abi)
Çok iyi sıçan bir karikatürdür kendileri.