bugün

ey ateistler!
ve
ey müslümanlar!

(Tekrar) şunu bilmenizi istiyorum ki bu adamın anlattığı din islama paralel dindir. bu adamların anlattığı saçmalıkları sakın islam zannetmeyin. çünkü islama düşman olur gidersiniz.

sahabe peygamberin kanını sidiğini içti cennetlik oldu diyen, allah, mahmut efendi suretinde görünür diyen, azrail mahmut efendi'ye geldi, canını alacağım dedi, mahmut efendi onu kovdu diyen, allah tuvalet taşı ile konuştu diyen, ben cennetle müjdelendim diyen, kertenkele öldürmek yüz sevaptır, gavur öldürmüş gibidir diyen, birisiyle yemek yerken birbirlerine ellerini yalatmaları sünnettir diyen, peygamberimiz hz aişe ile 6 yaşında evlendi diyen, allah'a aracısız ulaşılmaz diyen ve bunlar gibi yüzlerce sapıklık ve şirk olan sözler söyleyen bir hakiki din tüccarıdır kendisi.

dikkat edin.cübbelinin anlattığı din islam deyil.çünkü cübbelinin anlattığıyla allahın anlattığı birbirine uymuyor. bu adam müslüman görünümlü insanların dini fıtratlarını kullanarak karnını doyuran, dinden tezgah açarak geçinen ve fakir peygamberin hayatını anlatarak zengin olan adamdır.
katıldığım yazar beyanı.
ateistlerin dikkate alabileceği biri olabilir mi zaten yahu? cübbeliyi dikkate alsa alsa mağaradan yeni çıkmış müslüman dikkate alır. ateistler dikkate müslümanlar alıyor diye kaynak göstermek için alıyordur. nitekim cübbeli medyatiktir ve müslümanlar tarafından belli bir kitlesi var. bari bunun peşine gitmeyin o kadar düşmeyin desen seni linç etmeye kalkarlar. yoksa baştan aşağı cehalet kokan, sahte gülüşlü biridir.
görsel

Şşşşş Tamam sakin ol gurban..
saçmalık.

bu adam gerçek bir müslümandır. onun üstün bilgisi sayesinde biz buralara geldik.

birine bok atmak bu kadar kolay mı?
(bkz: zippolu ahmet hoca)
Serbest çağrıştırdı.
görsel

"Müslüman" deyince sakın bu adamlar aklınıza gelmesin. Bu adamlar kaypak, şahsiyetsiz, rüzgara göre yön değiştiren, kalıba göre şekil alan paralel din mensuplarıdır.

Böyle müslüman olup ateistlere malzeme vereceğine, ateist olup şahsiyset sahibi ol daha iyi..
Herifin ne mal olduğunu anlamak için söylediklerini dinlemeye bile gerek yok. Yüzündeki meymenetsiz üçkağıtçı,sahtekar görüntüsü zaten ne mal olduğunu çok güzel anlatıyor.