bugün

yurdumun ergen solcularının ne kadar inkarına maruz kalsa da, gerek müzikalite olsun, gerek kitapları olsun, nötr bir gerçekliktir.
Olmayan bir gerçek. Bazen dokuz der geçersin ya işte bu tam olarak dokuz deyip geçmen gereken bir durum. Bana da dokuz deyin ve geçin.
saçma bir önermedir. başka bişey demiyorum. serdar ortaç gibi orospu çocuğunu baş tacı yapan bir ülkede; livaneli gibi barış elçisi, kültürlü bir dev'i dışlamak normaldir. zeka seviyesi selsiyus üzerinden donmuş insan söylemidir.
kendisini beğenenleri ergen solcu olarak tanımlayan tırtların savunacağı güya gerçeklik. her şeye ideolojik bakarsanız sanatçıların yarısını harcarsınız.

sanatçı duruşu ve eserleriyle zülfü livaneli saygıdeğer bir sanatçıdır. tabii serdar ortaç' ın demet akalın' ın sanatçı olarak nitelendiği ülkede sanatçı sıfatının ne kıymeti vardır bilmiyorum. ayrıca bir "mutluluk" eseri ve filmi vardır ki...
zülfü livaneli ni pek okumuyorum, dinlemiyorum, seyretmiyorum bu üç kelime bile yeter adam hem iyi bir yazar ve gazeteci aydın, hem iyi bir şarkıcı ve bestekar, hem iyi bir yönetmen ve senarist beğensek de beğenmesek de kesinlikle bir gerçek var oda şudur; zülfü livaneli bir türkiye cumhuriyeti aydınıdır. ve büyük bir sanatçıdır.
teknik olarak tırt bir sanatçı namzetidir. yıllarca mal adam sesi dinleten yapımcıları kınıyorum.

ses hep düz----- nağme sıfır-----v.b.....uzar gider..okul yıllarında öğrendiği sazdan başka müzikalite bilgisi yoktur.

zaten bıraktı müziği.
zülfü livaneli 500000 kişilik konser vemiştir. ne komur vermıstır ne makarna nede halktan topladıgı bılet paralarıyla gelen ınsnalara otobus saglamıstır.
insanlığa bir su damlacığı kadar bile faydası olmamış, elinden gelen tek şeyin oksijen tüketip bir şeyler ortaya koyan insanlara bok atmak olan çapsızların iddiasıdır.
hayatlari boyunca bi zulfu livaneli bi ahmet kaya cikarmaya calisip , basaramayanlar simdi bunu soyluyor he canim he. hadi ozan arif, ismail turut fazladir blle.
adam "eeeey özgürlüüük" dese yeter. sanatçıya siyasetçi gibi bakıp da muhalefet etmeyiniz!
Kesinlikle kaliteli bir sanatçımızdır hem müziğiyle hem yazarlığıyla gönüllerimizi fethetmiştir, bakarken görmeyi bilenler için yadsınamaz bir idoldür ayrıca.
güncel Önemli Başlıklar