yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
(bkz: zulfikar)
kendi ecdanına hakaret eden yazar. sormak lazım, hangi ülke vatandaşı kendi ecdanına laf söylüyor.
kendi ecdadına küfür edeceğini sanmadığım yazar. zira yazdıkları, türk toplumu olarak yapamadıklarımız ve hatalarımızdır. özeleştiri ne zaman laf sokmak olmuş.
kimseleri tanımadan etmeden uludağ sözlükte 250 tane entri girmiş yazar. düz adam da derler bana. ama olsun. önemli olan birşeyler yapmak.
bir fazıl say'ı tanıdım o da admin herhalde bu sözlükte. hakaret etmişim kendisine 7 gün çaylak oldum gelir gelmez. bir kez daha özür diliyorum, affet beni fazılcığım...
israil ve kurtlar vadisi üzerine derin entryler giren yazar.
var mısın yok musun yarışmasını sözlük için yorumlayan, siyaset ve akp üzerine akademik çalışmaları olan derin yazar.
nickini ironik bulduğum yazar.
(bkz: entry kabızı)
entryleriyle; çok rahat bir şekilde gerekli ağızlara sıçan insan. *
biraz daha az küfür kampanyasıbaşlatmayı planlamayı planladığım yazardır kendileri.
ömer ulusoy' u akla getiren nick. *
faşistlik bir insana bu kadar mı güzel yakışır yazarı.
"gerçeklere ulaşmak, gerçekleri düşünmek ve yorumlamak ile mümkündür." sloganı ile yazan yazardır.
goygoyluk yapmayan zülfikar.

edit: populisttir. sol düşmanıdır

komunist, sosyalist, sosyal demokrat, merkez sol düşmanıdır.
türkçe'mize goygoyluk yapmak adında bir kelime katmıştır. hayırlı olsun.

burda goygoy isimdir. goygoy kelimesi luk eki alarak bir meslek, bir iş haline dönüşmüştür. daha sonra yapmak fiil yapan eki ile birlikte kullanıldığında ise türkçe'miz yeni bir fiile kavuşmuştur. goygoy'un kökenine bakacak olursak goy'dan türemiştir. goy kelimesinin anlamı ve kökeni ise tamamen zulfikardarbesine aittir. kendisine teşekkürü bir borç biliyoruz*.

(bkz: goygoyluk yapmak)
faşizmin yürüyen çınarı, devrilmez direği, kırılmaz odunudur.
işçi ve emekçilerin 1 mayısını kutladığı için faşist ilan edilen günahkar. bir dahaki 1 mayıs şeker de alacaktır...
#3340715 entrysiyle nazarımda takdirimi kazanmış olan yazar. iyi bir gözlem.
dtp yüzünden 2. defa çaylak olan yazar. dokunulmazlık bu olsa gerek. şimdi şimdi anlıyorum...

hamiş: bir de kaç gün çaylak olduğumuzu bilsek çok şukela olacak. yönetici arkadaşlar bir mesaj bile atmayı çok görmüşler canları sağolsun...
neden çaylak olduğu anlaşılamamış olan yazar.
geçenlerde üniversite basan silahlı bi lavuk vardı. anlında zülfikar darbesi dövmesi vardı. sanırım bu arkadaş da ona özeniyor. sonu ona benzemesin diye ümit ediyorum.
sebepsiz yere girileri silinen yazar. küfür desen yok, hakaret desen hiç yok...

moderasyona mesaj atıyor cevap yok...

çaylak yapılıyor 15 gün sebep yok, bir bildirelim şu adama neden çaylak oldu diyen yok...

bir süre uzaklaşayım en iyisi buralardan diyen yazar.
980 küsür entrisi var, döndüğünde 300 tanesi durur herhalde...
Kalemini iyi kullanan yazar.
uludağ sözlük teki 1000. entrymi armağan etmek istediğim yazar.

tanım : kırım kongo kenesi...
(#3711764)