1. 1.
  düz tarih bilgisiyle bakınca mantık hatası gibi görünen durum.

  malum (bkz: zulüm 1453 te başladı) ülkenin tüm 'ilerici', 'aydın', 'kemalist' kesimlerinin marjinallerinin ve bu ideolojileri sosyalleşme aracı sanan kuklalarının toplandığı bir ortamdı ve ortamdan akılda kalan belki de en önemli slogan buydu.

  Gerçeği bir gün celal şengör ağzından kaçırırsa öğreniriz artık.
  4 -6 ... mahmut sezar
 2. 2.
  Zulüm 1453 te onlar icin başladı ve onlar için asla bitmeyecek olan bir zulümdür.
  Geçtiğimiz günlerde de tıpkı şuan yaptıkları sahiplenme benzeri bir başlık ile karşılaştım bunların sahiplenme konusunda kendilerini iyice aşarak rezil olduklarına da şahit olmuşumdur. Yapılana karşı çıkıp sonradan sahiplenme konusunda üzerlerine yoktur karşı olduğu şeylere sahip çıkma konusunda ustadırlar ve bunlar türünün son örnekleridir.
  (bkz: 15 temmuz u kemalistlerin engellemesi)
  4 -4 ... desifreleyici
 3. 3.
  Bu çöpleri çöp tenekesine atmak lazım.

  Fatih Sultan Mehmet bu çomarları sallandırırdı haberleri yok. Fatih kim siz kim lan? Osmanlı'nın en entelektüel padişahıdır.

  O yazıyı yazanın kemalist olduğunu iddia eden çöpler nereden belli kendilerinin yazmadığı? Duvara yazı yazılmış Kemalistler Atatürkçüler yapmış.

  Bunları ıslak odunla döveceksin en temizi. Dünyada böyle şerefsiz evladı kesim yoktur vallahi.
  -2 ... keyf kahyasi
 4. 4.
  ankara da belediye çalışanına "yavaş yavaş devrim" yazdırıp kendi akıllarınca algı yapanlar, gezide de bu zırva üzerinden algı yapmışlardı.

  kimin yazdığı, nereye ve nasıl yazdığı belli değil.

  kabataş yalanı gibi, cami yalanı gibi bir siyasal islamcı yalanı bu da.

  çanakkale yi biz sahiplenmeyelim de kim sahiplensin dingil? çanakkale şehitliklerine 15 temmuz posterleri astıranlara mı bırakalım bu zaferi. çanakkale için atıp tutan onunbununoğlu nun destekçilerine mi bırakalım?

  anafartalar grup komutanı mustafa kemal iyi geçirmiş size. zırlamaya devam. *
  1 -1 ... uzakyolun yolcusu