1. 1.
    fox tv de yayınlanan ilginç programdır. gelin kaynana yaptıkları yemeklerle diğer kaynanaları memnun etmeye çalışıyor.
    kadının biri ben çok beğendim yemekleri herşey harikaydı bu yüzden 2 puan veriyorum dedi. beğenmese kaç puan verecekti acaba ak.
    1 -1 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    bir erkek olarak televizyon tarihinde izlediğim en sefdiğim program. şu an yayında ehuehe.
    1 -1 ... true
  3. 3.
    Kaynanaların Gelinlerin hazırladığı menüye bakıp '' Hiç yemediğim bir yemek ama sevmem '' o güzel olmamış, tuzu fazla olmuş, yağı fazla olmuş, çok kızarmış, yok hamuru elle açmamış gibi sırf kötülemek ve yermek amaçlı konuşmaların geçtiği proğram. Proğram süresince bunlara kaç kere zıkkım yeyin dediğimi sayamadım. Özellikle kaynanalar pek gıcıklar.
    1 ... mikr00rganizma
  4. 4.
    Her yer bitti şimdi de sofrada mı?
    Ulan nerede sikeceklerini şaşırdılar halkı.
    2 -1 ... hakan yavas
  5. 5.
    toplumun genelinin vasat ya da geri zekalı olmasından mütevellit, her arzın bir talebi olduğu gibi kalitesiz içeriğin de vardır. ne yapacaksın.

geri zekalılarla yaşamaya alışacaksın!.
    3 ... melikbaybars
  6. 6.
    Zuhal topal la maison de ruines. Bienvenu!
    1 ... judas
  7. 7.
    Kız efsane güzel yemek yapmıştı.
    1 verdiler yazıklar olsun
    Herkes kendi gelini birinci olsun diye başkalarına 1 puan veriyor.
    2 ... mbappe for president
  8. 8.
    her zamanki gibi izlenmek için saçmalanan televizyon programı. zuhal topal düne kadar evlilik programı sunuyordu. ne değişti de şimdi yemek programı sunuyor anlamak güç.
    ... dokzan5
  9. 9.
    Ne güzel yemek yapan kadın var, orada kayınvalide zeytin peynir getirin diyor ya yazık gıcık.
    ... saban filmindeki gulyabani
  10. 10.
    Şuan ki yarışan gelin süper yemek yaptı ya... Ekran başında bayıldım
    2 -1 ... mbappe for president