bugün

bir erkek olarak televizyon tarihinde izlediğim en sefdiğim program. şu an yayında ehuehe.
Kaynanaların Gelinlerin hazırladığı menüye bakıp '' Hiç yemediğim bir yemek ama sevmem '' o güzel olmamış, tuzu fazla olmuş, yağı fazla olmuş, çok kızarmış, yok hamuru elle açmamış gibi sırf kötülemek ve yermek amaçlı konuşmaların geçtiği proğram. Proğram süresince bunlara kaç kere zıkkım yeyin dediğimi sayamadım. Özellikle kaynanalar pek gıcıklar.
toplumun genelinin vasat ya da geri zekalı olmasından mütevellit, her arzın bir talebi olduğu gibi kalitesiz içeriğin de vardır. ne yapacaksın.

geri zekalılarla yaşamaya alışacaksın!.
Zuhal topal la maison de ruines. Bienvenu!
Ne güzel yemek yapan kadın var, orada kayınvalide zeytin peynir getirin diyor ya yazık gıcık.
Işıkçısı gerçekten işinin ehli biri sanırım. Zira yaptığı ışıklar ev ortamı olmasına rağmen görüntüyü gayet güzel ve canlı gösteriyor.
yarışmacıların, yapılan yemekleri yemek yerine, 10 bin lira için birbirlerini yedikleri bir yemek yarışması....
bu sabah kuşağı da iyice ökkeş serisine bağladı ak. zuhal topalla sofrada, esra erolla tatilde, songul karlıyla sütyende...
ZAhde yetişle yi unutmussunuz.

Orda da an itibari ile doktor yemek yapıyor.
Gittikleri evlerin içinde rahat çalışamadıklarından olsa gerek, oturma gruplarını (koltuk, kanepe...vs) salondan çıkarıyorlar sanırım. Çünkü final gününde genelde sandalyede falan oturuyorlar.

Bir de ev sahibinin tasarrufu mu bilmiyorum. Bugün gittikleri evdeki kitaplıktaki tüm kitapları ters çevirmişler. Nasıl bir dönemden geçtiğimizi anlayın artık. Kitapların sırtı bile sakıncalı olabiliyor. *

görsel
şu an yine izliyorum. Bu haftaki kaynanalar çok ilginç sanki. biri ben şunu yemem ben bunu yemem diye konuşuyor. madem öyle neden yemek yarışmasına katılıyorsun yahu. biri bilerek hiç bir şeyi beğenmiyor. bir tanesi gelin elimi öptü diye komplekse giriyor falan. kaç yaşına gelmişsin bırak saygıdan elini öpsünler. neysem. bakalım kim birinci olacak bu hafta.
edit: bugünün kaynanası fatma hanım cidden mantıklı ve akıllı bir kadın. beğendim ve kadın haklı.
bence haftanın birincisi birnur hanımın gelini olmalı.
Acunda kafa çalışıyorsa transfer etmesi gereken program.

Mastermış survivormış hikaye .
Yine izliyorum. Bu haftaki kaynanalar cidden yine yeniden ilginç davranıyor. Hele bir tane teyze her şeye yorum yapıyor. Kimseye söz hakkı vermiyor. Hoş olmuyor. Daha yemeğin adını duyduğu an başlıyor.
Neyse. Gelelim bugünün yarışmacısı gelin suna'ya. Gayet pratik ve güzel bir şekilde zor yemekleri hazırladı. El açması falan üşenmedi hiç. Umarım kaynanalar puanını adaletli veririler.

Edit: patatesli börek olmamış. içine patatesi sıcak koyduğu için hamur olmuş. Neyse sağlık olsun.
Edit2: yahu bu nedir. Sofrada kimse bir şey beğenmiyor.
Edit3:rica ediyorum, entrymi eksileyen kişi bana sebebini belirterek mesaj atsın. Beğenilme kaygım kesinlikle yok fakat düzenli olarak eksi aldığımı düşünüyorum ve sebebini öğrenmek hakkım diye düşünüyorum.
Bu gün yarışan gelin bu haftanın birincisi olacak.

Daha yemek yapmaya başlamadan anlaşılıyor.

Edit: o kadar övdük şekeri unuttu gelin.
zuhal hanım'ın zarif ayaklarını görebilmek için yazın belki izleyeceğim program.
Ve bugün yine izliyorum. Bugünün yarışmacısı filiz şekeri almayı unutmuş. Tatlıyı nasıl yapacak merak ediyorum. Keşkem evindeki şekeri kullanmasına izin verseler.
Edit: ayşe teyze yine tepkili. Kabağa haşlanmış ama pişmemiş dedi. Canım emek var. Gelin mantı yapmış, börek yapmış. Daha ne yapsın.
Edit2: bıçak kesmiyor, mücadele veriyorum nedir yani. Bu kaynanalar çok fena.
Misafir geldiği evde bulunan kuşların susturulmasını isteyen bir teyze var.

Hayvan düşmanı nasıl olur açın izleyin.
Millet yiyecek Yemek bulamiyor, kaynanalar hiç bir șey begenmiyor.sinir oluyorum.
Teyzenin oğlu bu gudubet tiple bu kızı nasıl kafalamış 10 dakikadır bunu düşünüyorum.

Edit:çöpçatanlık yapan lale gay.
Az önce kaynanalardan biri el emeği masa örtüsüne, bizim oranın fındık çuvalına benzemiş dediği program. Şaşkınım.
Edit: bir gün evlenirsem, kaynanam olursa ben de katılacağım bu programa. Taktım galiba. Yoksa benim böyle hayallerim pek olmazdı.
Yemeklerin tadına bakmadan yorum yapan kaynanaların olduğu yarışma. E bi yeseydin de öyle karar verseydin be teyzecim
Bu gün yumurtalı çiğköfte yapılacak program.

Hadi bakalım.
an itibariyle garip şeyler olan program. zuhal topalın memeleri bile bu garipliği kapatmaya yetmiyor.
görsel
Bu ülkede neden evlenilmez sorusunun cevabı olan program.

Acınası insanların kayınvalideniz olduğunu ve ona katlanmak zorunda olduğunuzu düşünün.
An itibari ile sakalli bir adamdan kadın sesi cikiyor noluyor aq.