bugün

ağırlaştırılmış lütfen .

maksat ibret olsun diğer salaklara .
bazılarına ayaklarını denk almaları gerektiğini hatırlatmıştır.
Normal bunda bir şey yok. 11 yıl falan vermeliler aslında.
olması gerekendir. desteklediğim için demiyorum başta kk bile olsa hakaret edilmemeli, hakaret edenler cezalandırılmalı. halk seçti sonuçta. seçilmemişlere de hakaret etmeye gerek yok. onlara da oy verenler, destekleyenler mevcut. (terör seviciler, destekleyiciler ve siyasi ayakları konuya dahil değildir.)
Ne demiş diye benim gibi merak edenlere gelsin.

görsel
(bkz: zuhal olcay a hapis cezası verilmesi)

yerindedir. reise laf yok. o kadar kanun var kanun.
Memura hakaret.
güzel bir gündem değiştirme manipülasyonu.
misal gün itibariyle doların 4,8 euronun 5.7 tlye denk geldiğini 30 saniyeliğine unuttum.
yok mu başka fasulyeden sebepten işkence gören ünlü?
reis i babasının oğlu sananların hazin sonu .

ibretlik .
az bile vermiş, sen kimsinde 81 milyona hakaret ediyorsun. saçmalık diyenler acaba şuan başımızda ince veya ataürk olsa atatürke hakaret edilse yine saçmalık diyebilecekler miydi.
birinin bana hakaret ettiğini görsem, suç duyurusunda bulunsam, ya en alt perdeden ceza verir veya görmezden gelerek salıverirler mi?

eğer öyleyse, bazıları daha eşit.
aynen televizyonlarda siyasi içerikli skeç oynanamaması gibi ileri demokrasinin olmazsa olmaz gereğidir.

hiç şüphem yok ki ağza alınmayacak küfürler etmiştir reisimize...

"türkiye'de demokrasi yok" diyenler üst aklın adamlarıdır, pkk'lıdır, fetöcüdür, yahudidir, ermenidir odur budur....

not: işbu entryi yazacak kafa, üç litre ayran içtikten sonra bulunabilmiştir. herkese tavsiye ederim...
Erdoğan affeder.yine kendini pohpohlatır.
Hakaret varsa cezası kime olursa olsun uygulanmalı.
Bu memlekette bi türlü düşünce özgürlüğünü anlayamadılar. Nerde başladığını nerde bittiğini bilemiyorlar.
hakaret dediği de gıyabında yaptığı sadece bir el hareketiymiş.

onun dışında herhangi bir hakaret ya da küfür yok,sadece şarkının sözlerinin başına erdoğan eklemiş;
''Erdoğan hepsi boş, hepsi yalan, bir gün hayat bitecek dersin görmüşüm rüya''

atatürk'e ayyaş demenin hiçbir cezai karşılığının olmadığı yerde bu karar saçmalığın ve adaletsizliğin daniskasıdır.
Hakaretin bi cezası olmaması gerektiğini savunuyorum, düşünce özgürlüğü diye bir şey var, size hayvan dedi diye -örnek veriyorum- siz hayvan olmuyosunuz. Herkes kendini bilse bütün sorunlar ortadan kalkıcak da neyse.
Muz cumhuriyeti olan ülkemizde şaşırdık mi elbette hayır.
bu sözlükte Allah a peygambere sövüyorlar adam atatürkü baz almış .

neyin kafasında bu laikler acaba .
oluuuurrrr....türkiye´de herşey mümkün.

bugün buradayız, yarın silivri´de.
sadece şu sözlükte sözüm ona eleştiriyorum

ayağına atatürke basbayağı hakaret ediyorlar

hiç bir işlem yapılmıyor.

kadın eleştiri hakkını kullanmış

hooooppp içeri.

https://www.youtube.com/watch?v=Dg3a782dOcs
insan eğitimi aldıysan yapılan işleri ahlak dairesinde eleştirebilirsin. Ama hakaret küfür kimse kimseye söyleme hakkı yoktur.
Öncelikle ilk vukuatı değilmiş önceki hakaretinde para cezası yemiş bu ikinci imiş. Peki ne yapmış? Kadıköyde çıktığı mekanda bir şarkıyı cumhurbaşkanının şahsına hakaretvari uyarlayıp söylerken aynı zamanda ahlaksız el hareketleriyle eşlik etmiş. Ve tabiyatıyla herhangi bir türkiye cumhriyeti vatandaşına böyle bir ahlaksız eylemde bulunmak cezasız kalmaz.
Valla toplum olarak önce hakaretin ne olduğunu öğrenmemiz gerek sanırım .
Hakaret : Onur kırma , onura dokunma
Küçültücü söz ya da davranış (bkz: tdk)
Şimdi ben Zuhal Olcay’ın sözlerini okuyorum , okuyorum burda Onur kırıcı söz nerde hiç anlamıyorum . Ceza yanlış bence . Hatta gittiğimiz yer daha da yanlış . Küfür olsa tamam haklı dersin de kadın cidden bir şey dememiş ya .
vatandaş cumhurbaşkanına hakaret edince suç ok (ki zulah olcay'ın söylediklerine baktım katiyen hakaret denebilecek sözler değil) ama cumhurbaşkanı herhangi birine hakaret edince neden suç değil?

kanunlar vatandaşa ayrı, cumhurbaşkanına ayrı mı çalışıyor?
vay öyle memlekte döndük ki artık söylediklerimizi dikkat etmemiz gerek. artik kimseye laf yok, yani akpli oanlara.
güncel Önemli Başlıklar