1. 1.
    asla trollük barındırmayan olaydır. hala olayın şokunu yaşıyorum. kız 20 yaşında. ortalama güzellikte bir kadın. kendisinden 5-6 yaş büyük olduğum için abi diye hitap ediyor. havadan sudan konuşuyoruz derken telefon numaralarımızı veriyoruz, konuşuyoruz. akabinde buluşmak istiyor buluşuyoruz kahve falan içiyoruz.

başta arkadaşça hoş zaman geçirirken zamanla kız cinselliğe girmeye başlıyor. eski ilişkilerinde yaşadığı cinsel olayları ayrıntılı şekilde anlatmaya başlıyor. çok konuşan, hiç susmayan birisi olduğu için kötü düşünmüyorum. içini döküyor işte diye yaklaşıyorum olaya.

kızın hep seks anılarını dinlemekten sıkılıyorum. dengesiz hareketleri olan, hayırdan anlamayan, olmadık zamanda arayıp duran, hızlı öfkelenen, kendine zarar veren biri olduğu için de korkup kendimi uzaklaştırmak istiyorum zira kız zamanının neredeyse tamamını benle geçirmeye başlıyor derken kızdan biraz uzaklaşmak için bahaneyle bir kaç gün sonra bir kızla yakınlaştığımı söylüyorum. o kızdan hoşlandığımı söylüyorum. anlayışla karşılayıp 1 kadınla yetinmemem gerektiğini, fuck buddy bulmam gerektiğini falan söylüyor. sinirlenmeye başlayıp yanlış düşündüğünü söylüyorum sonra tartışmaya başlıyoruz derken bu kız üstüme atlıyor.

dudaklarımdan boynumdan her yerden öpmeye çalışıp gömleğimin düğmelerini çıkarmaya çalışıyor. insan yaşamadan bilemez çok büyük bir korku yaşıyor.sunuz kendimi kurtarıp kızdan kaçıyorum durmasını istiyorum v.s işte böyle saçma bir anıydı. kıza engel falan atıyorum. bi kaç ay oldu üstünden geçeli. sonra nick altına bir ara bakıyorum bana benzer durumla karşılaşan bir kaç erkek olduğunu da öğreniyorum. kimisi erkek troll falan zannedip engel atmış.

edit: inanmamakta haklısınız zira ben de hala anlamış değilim. belki bir kaç mesajının ekran görüntüsünü alabilirim. bir insanın bu kadar seks düşkünü olması normal mi psikologlar bu olayı açıklasın öğrenmiş oluruz.
    1 -22 ... pekis sinici
  2. 2.
    Serin hikaye.
    5 ... karton toplayan cocuk
  3. 3.
    hangi siteden devşirildiği merak dahi edilmez.
    1 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    merak ettiğim meseledir.
    -1 ... pekis sinici
  5. 5.
    Seks düşkünlüğü bir rahatsızlık olabilir, bir şekilde tedavisi mümkündür ancak bir kadını bu şekilde ifşa etmek, şerefsizlik midir? Bunun bir tedavisi var mıdır? Kafama takıldı...
    3 -2 ... keshberfo
  6. 6.
    (bkz: at yalanı sikeyim inananı)
    3 ... mystictopaz
  7. 7.
    Ilginçtir.

Şu kızın nickini verin de sert bir dille uyarayım bu ne terbiyesizlik.
    5 ... sus ve yazmaya devam et
  8. 8.
    Sert dilimle uyarmak istediğim yazardır.
    2 ... siyah alfabe
  9. 9.
    güzel hikaye, nerede okuduysan. kesin yurt dışında olmuştur.
    ... emihotspace
  10. 10.
    liliith

ve bence zorla sevişmek onun hoşuna gidecektir.
    1 -3 ... li monata