1. 1.
    sözlükte olmayan bir başlığı kendisi açarak, atatürk'ün annesi zübeyde hanım'a, ölmüş bir insana "ima yolu ile hakaret" etmeye çalışan zavallı bir aktrolldür.
    güya akıllılık yaptığını, uyanıklık yaptığını zannediyor girdiği entryle.

sonra tabi tornistan ediyor diğer tüm aktrolller gibi.

"başlığı ben açmadım, başlığı açıp kaçmışlar ya, başlık üstüme kaldı" diyor minik beyninin hezeyanları ile insanları kandırmaya uğraşıyor.

ama tabi bilmiyor sözlükte "başlık bilgileri" gibi bir bölüm olduğunu.
    orada başlığı açanın kendisi olduğu kabak gibi meydanda.

tabi biz bunları hep ekran görüntüleri ile belgeledik;
    zorda kalınca geri vites yapan korkak aktroll

umarım gerekli cezayı alır, hakettiğini bulursun...
    13 -7 ... tengir budun
  2. 2.
    çünkü bunlar karaktersiz, çünkü bunlar alçak, çünkü bunlar fırıldak, çünkü bunlar mayası bozuk. daha fazla söze gerek var mı?
    4 -1 ... sute giren semsiye
  3. 3.
    ulan bu adamlar tankın altına yattığını idda ediyo.
    5 -1 ... benibendenalayen
  4. 4.
    yobaz karaktersizliğinin canlı örnekleridir.

boklu badeli götlerinden kan alınacağını görünce "ben yapmadım, miki yaptı" diyerek, pis götlerini kurtarabileceklerini sanıyorlar (bkz: yobaz ve zeka).

lan it soyu, madem arkasında duracak göt yok sende, neden arkasında duramayacağın laflar ediyorsun a korkak köpek? amcık beyinli aklınca pis küfürleri, iftiralarıyla cihat ettiğini sanıyor! lan sıkışınca kaçan mücahit mi olur?

bunlar çöp tenekesinin dibinde biriken çirkeften daha iğrenç, daha kokuşuk yaratıklar.
    3 -1 ... rumeli71
  5. 5.
    Çobanı nasıl atıp tutup sonrada 10 kasımda **ke **ke anıtkabire çıkıp hazırolda yüce önder diyorsa, çobanın koyunlarıda öyle.... Bordo sarıklı bunlar.... internette atıp tutar, anıtkabirde selam çakar....
    2 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
  6. 6.
    Alamet-i farikaları bu.
    2 ... muhendis tarihci
  7. 7.
    ensar'da düdüklenmiş olması muhtemeldir. imam hatip ek binalarında pilavdan yemişlerdir. Vurdurdukca östrojen fazlalaştıysa demek ki.
    2 ... rainheart