1. 1.
  ohal döneminde yaşanmıştır.

  --spoiler--

  Alaplı ilçesi Merkez Mahalle'de yaşayan ve sokak hayvanlarını besleyen Nurten Yazgan, baktığı kedilerden birinin yerde hareketsiz halde yattığını görünce durumu veteriner Hüseyin Demircan'a bildirdi. Demircan yaptığı muayenede kedinin tecavüze uğradığını tespit etti. Kedi hemen tedavi altına alındı.

  Veteriner Hüseyin Demircan kedinin yaşamasının mucize olduğunu belirterek, "Nurten Hanım Alaplı'daki sokak hayvanlarına yetişmeye çalışıyor. Bu arada bizler de elimizden geldiği kadarıyla destek vermeye çalışıyoruz. Kedimizle alakalı böyle bir şeyden şüphelendiğini söyledi. Ama biz ihtimal vermedik, 'Olmaz olamaz' dedik.

  Sonra kedimiz bize geldi ve vücut ısısının düşük olduğunu gördük. Ateşinin düşmesi için müdahale edelim dedik ama gördüğümüz manzara çok kötüydü. Parçalanmış, içeriyi temizleyelim derken bunun cidden olduğunu anladık. Kedinin yaşaması bile bizim için büyük bir olay. Olay kötü. Gönül isterdi ki hiç olmasın ama maalesef oldu. Hayvana bunu yapan insana neler yapmaz. Kedinin sağlık durumu biraz sıkıntılı" diye konuştu.

  --spoiler--

  http://www.mynet.com/habe...ye-tecavuz-etti-4050436-1
  1 ... op dr zeki bilgilisoy
 2. 2.
  vay be bunu da mı siyasete döktünüz.

  o zaman ben de şu bilgiyi vereyim. alaplı, zonguldak' ta akp' nin en fazla oy oranına sahip olduğu ilçedir.
  4 ... cok cahilsin keske silik yesen
 3. 3.
  Yapanın ve ya yapanların Siyasi düşüncesi, milliyeti, dini vs. Gözetmeden aq. Bu ne lan bu nasıl bir şerefsizlik daha kötü neler göreceğiz aq dünyasında.
  1 ... shizi