1. 1.
    cok zor bir sorunsalin apacik bir gerçeğidir...
    5 ... erectof
  2. 2.
    onu bunu bırak da kombi önemli. hele ki bu aylarda.
    5 ... liz queen
  3. 3.
    hiç kaçmaya gerek olmayan durumdur. bırakacaksın koldan veya buttan ıstıracak sonra sende zombi olacaksın. yok geçim derdiymiş yok hastalıkmış hiçbir şey yok. buldum mu yiyeceksin bulamamış isen zaten açlıktan ölme ihtimalin yok hali hazırda ölüsün. mis.
    7 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    zombi olunduğunda zombi olmakligin bilincinde olunmayacagi için sorun yaratmayacak olan durumdur.
    ... philosophos
  5. 5.
    Zombi olacaksam l4d 2 den hunter olmak isterim kimse benden kaçamaz.
    1 ... fyodor paskevich
  6. 6.
    Zombi olmak daha mantıklı.
    ... yasar ustaa
  7. 7.
    . . . usta yaaa. Bu zombiler kan ve idrar tahlili yaptırsalar değerleri ne çıkardı acaba. Ne biliyim diyabetik bir zombi varmıdır. Ya da piskopat olup kendini doğrayan.
    . . yani gece gece birden aklıma geldi.
    1 -1 ... kupune zararsiz keskin sirke
  8. 8.
    zombi olurdum. filmlerdeki gibi biri çıkar bizi iyileştirirdi. ne uğraşcam kaçmakla.
    2 ... bilgisiz zeki
  9. 9.
    tabi ki insan kalmak isterdim. ben kendimi biliyorum. zombi olsam kesin headshot u yerdim.
    ... uzay muhtari
  10. 10.
    1-zombi olmak: +ölümsüz olursun
    +acıya karşı duyarsız olursun
    +uyku yorgunluk vs gibi hislerin olmaz.
    -yavaş olursun
    -düşünme yeteneğin olmaz.
    -sürekli aç olursun
    -kafadan vurulma (headshoot) ihtimalin var
    2-insan olmak: +hayattasın ve belkide yaşayan cok az sayıda insandan birisin ve hayatın değerini anlıyorsun
    +düşünebilme, bir şeyler üretebilme kabiliyetin var.Diger insanlardan bağımsız karar verebiliyorsun.
    -acıya karşı duyarlısın
    -sağlık için ilaç , yeme ve içme ihtiyaçların var
    -ölümlüsün
    -tek başına yolda ve ya sokakta dolaşamazsın zombilere veya başka gruplars yem olmaman için bir grupta olman lazım
    ... tuzlukekdelisi