bugün

Dying light 2 de sil baştan başlayacak olan durum. LoL.

Valla bi zombi kalmıştı gelmeyen buyursun gelsin bakalım. Zaten şans eseri yaşıyoruz. Film ve oyunlardan da hazırlıklıyız. Zombiler bizden korksun.
(bkz: plants vs zombies)
Rusya'da gizli gizli çalışmalarının yapıldığı söylenen virüs salgınıdır.
Eğer patlak verirse üçüncü dünya savaşı çıkar.
Sokaklarda böyle tiplerin dolaştığını düşünsenize. Markete bile gidemeyiz. Aç kalırız aç.

görsel
Hahaha burasi anadolu akillara gelen 2 soru olur hep.

1 zombi nedir
2 sikilir mi:-D
Komplo teorileri, büyük resmi görenlerin kedilerini " ne kadar zekiyim " demesinin sebebidir.

Beyni olan herkes bizi çok pis kıskanıyor.
Türkiye'nin tek kurtuluşu. Doğal seleksiyonu aşırı sekteye uğrattık.
o haberi bende gördüm ve doğrusunu söylemek gerekirse biraz sıçtım.
Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama okuduğum bir habere göre ''Flakka'' adlı bir uyuşturucu madde kullanıcılarını zombi gibi bişey yapıyormuş böyle değişik hareketler insan eti istemeler falan. Videolar eğer yalan değilse bir bakın derim.
aşısı çıkar yakında.
az önce gördüğüm rüyanın ana temasıdır. rüyamda babam yıllarca bunun için hazırlandığını söylüyordu bize, silah ve yemek deposu vardı amk o derece. sonra zombiler evrim geçirip zekileşiyolardı ben dışarı çıkınca beni kovalıyordu bi tane ama apaçi zombisi ne kadar zeki olabilir ki? ben de zombiymiş gibi yapıyorum yanımdaki kızı ısırıyorum sonra bu da kıza dalıp kolumu bırakıyordu ama sonra ben ölü numarası yapıyordum. özet geçecek olursak çok korkutucu ve hepimizin ölüp dünyayı zombilerin yöneteceği, ama açlıktan birbirlerini yediklerinde kertenkelelerin evrim geçirerek dinazora dönüşmesiyle son bulacak olası salgındır.
dünyanın sonunun böyle gelmesini dilediğim olaydır.
allah aşkına gelsin artık...