1. 1.
  karşıımızdaki zombi versiyonu. koşarlar, depar attarlar, hatta ve hatta yüzerler... 1 yaşına ulaşmış olanlar güneş ışığında yürüyebiliyor.

  zombi nedir :yaşayan ölü.hortlak.

  zombi eğitim cdleri:
  -resident evil serisi
  -zombileand
  -the walking dead
  -zombi günlükleri
  -zombilerin şafağı
  -28 gün sonra
  -28 hafta sonra
  -supernatural
  -i am lagend
  -ada zombilerin düğünü
  -return of the living dead
  bir sabah uyandınız ve camdan baktığınızda dışarda birbirini ısıran insanlar gördünüz . o halde dediklerimi yapmanın zamanı gelmiştir .

  ilk önce güvende olduğunuzdan emin olun kapıyı pencereyi kilitleyin . etraftaki zombilerin özelliklerini tespit etmeye çalışın . hızlı koşarlar mı , akıllılar mı , 3. katta felan oturuyorsanız camı açıp onların duyularını test edebilirsiniz . ( ama dikkat edin üst komşunuz bir anda önünüze atlamasın ) .

  arabanız varsa işiniz daha kolaydır . arabanız yoksa televizyon veya radyodan hayatta kalanların yayınlarını yakalamaya çalışın . evde silah , kesici aletler varsa mutlaka yanınıza alın . ama unutmayın zombileri sadece kafasından vurarak imha edebilirsiniz .

  arabası olanlar için yapılması gerekenlere devam ediyorum .

  evde kılıç tarzı bişey varsa sizin için çok iyi olur . silahla hedefi tutturamayabilirsiniz ya da silah tutukluk yapabilir . arabanızın anahtarlarını alın ( evde aile fertleri varsa hepsine kabiliyetine göre kullanabileceği silah verin ) .
  apartmanda oturuyorsanız ve yüksek kattaysanız sakın asansörü tercih etmeyin ( asansör kapısı açıldığında orduyla karşılaşabilirsiniz ) .

  evde kalıp ölümü beklemek de bir tercih olabilir ama zor bi ölüm olacağı kesindir .

  devam edelim . kapının merceğinden bakıp silahlarınızı kuşanıp yavaşca çıkın evden . çok fazla ses çıkartmayın zombiler heran kapılardan çıkabilir . merdivenlere ulaştığınızda grubun bir kısmı arka tarafı bir kısmıda ön tarafı kollayarak çıkışa ulaşmaya çalışın . arabaya ulaşabilirseniz hızlıca arabayı çalıştırın ve çok benzin tüketmeden ilerleyin . eğer benzininiz azsa zombi ordusu dahada çoğalmadan hemen en yakın benzin istasyonuna sürün ve depoyu fulleyin . ( yanınıza benzin stoklamayıda unutmayın )

  marketler bu durumda hayatınızı kurtarabilecek yerlerdir . ama hayatınızın son bulacağı yerlerde olabilir . çünkü marketin kasiyeri heran rafların arkasından üstünüze atlayabilir . marketin güvenliğinden emin olduktan sonra girin ve bolca konserve yiyecek ve içecek alın . sakın ha açık ürünler almayın . ( bellimi olur ordan geçen bi zombi üstüne salyasını bırakmış olabilir ) .

  eğer markette zombiyle karşılaşırsanız paniğe kapılmayın . kılıcınız varsa tek hamleyle kafasını uçurun . silahınız varsa ilk atışta isabet ettirmelisiniz . aksi takdirde ısırılabilirsiniz . eğer ısırılırsanız oracıkta kafanıza sıkın .

  marketten çakmak ve varsa kesici , ateşli silah almayı unutmayın . sakın marketteyken bi yerde kıpırtı görürseniz üstüne gitmeyin . hemen ordan çıkın .

  arabaya döndükten sonra şehir merkezinden uzaklaşmaya çalışın . eğer radyo frekansı yakalayabilirseniz başka kurtulanların yanına gidin .

  arabanız büyük ihtimal zayıf olacaktır . arabanızı mutlaka dayanıklı hale getirmelisiniz . camların etrafına tel örgü çekin . arabanın ön ve yan kısımlarına keskin kılıç tarzı şeyler montalayın . eğer arabanız küçükse mutlaka büyük bir araba bulmaya çalışın . ( küçük arabayla zombi ordusunun içinde kapana kısılabilirsiniz ve zombiler arabanızın üstüne çıkabilir ) . eğer deniz yoluyla kurtulmaya çalışanlar bulursanız sizin için iyi olabilir . ama unutmayın zombiler iyi yüzücü olmayabilir fakat su altında yürüyebilirler .

  unutmamanız gereken şeyler :
  ısırılan kişi hemen imha etmeniz gerek .
  mecbur kalmadıkça tek başınıza hareket etmemek .
  boş yere erzak , cephane harcamamamak .
  yeni güvenli yaşam bulana kadar asla durmamamak .
  26 -4 ... cpt cnone
 2. 2.
  uyanmak.
  13 -3 ... hondureno
 3. 3.
  televizyonu kapatmak.
  2 -1 ... zarbut
 4. 4.
  el altında bir adet sarışın bulundurmaktır. bu mahlukat beyin yeme arzusu içerisinde olduğuna göre, defetmenin birebir yolu kendinizi bir adet sarışınla kamufle etmek akıllıca olandır. *
  6 ... bassguitar
 5. 5.
  zombilerin olduğunu varsaydığımız her hangi bir evrende (o evren yaşadığımız evren değil) hayatta kalmak için yapılması olası şeyler.
  ... zetrimani
 6. 6.
  (bkz: gaffasına sıh gaffasına)
  4 -1 ... havuzproblemi
 7. 7.
  eğer 9. nesil yazarsanız sakin olun ve dokuzlar örgütünü yardıma çağırın.
  onlar gerekli mücadeleyi yapacaktır. *
  5 -5 ... nurman
 8. 8.
  antidepresan iyi gelecektir.
  ... turkpence
 9. 9.
  dünyanın ve memleketin her köşesinden internete düşenler.. camdan her baktığımda sokağımda gördüklerim..tüm dünya çıldırdı ama ben oldukça sakinim. sadece umudum tükendi. her gün bir müdahale gelecek, bir ilaç geliştirilecek diye bekledim.. ama günler geçtikçe umudum tükendi. evde erzak tükenmek üzere. sokakta dönüşmüş hayvanlar ve insanlar av peşinde. belki sokağın sonundaki markete bir şekilde ulaşabilirim ama bunun için gerekli azmi bana verecek herhangi bir umut kırıntısı bile yok. sonsuza kadar bu şekilde yaşamak? sevgilim yan odada. çok aç. çok acı çekiyor. beni hiç bir zaman istemediği kadar istediğini biliyorum. çıldırmış gibi istiyor hem de. son kez sarılmaya gidiyorum ona..
  2 -1 ... emredb
 10. 10.
  çömelmek olabilir.
  -1 ... 6parmak