1. 1.
  hocaların hocası ziya olarak adlandırılır. diğer bütün eski futbolcular gibi o da spor programlarında zevzekce konusmayı ve ahmer çakarla tartışmayı kendisine borc bilmiştir. karşısında yorum yapan şahsın söylediklerini ısrarla dinlemeyerek sırf kendi bildiğini okumasıyla ün yapmıştır.
  2 -1 ... martyns
 2. 2.
  istanbul valisiyle sohbeti bittikten sonra "hayırlı vilayetler" diyerek beni krize sokmaya ikna eden spor yazarı.
  9 ... martyns
 3. 3.
  telegoldeki diğer yorumcuların mallıkları sebebiyle sanki bir şeyler biliyor gibi görünse de, kafasını sallayarak konuşmaya başladığında birşey bilmediği anlaşılan, hafif kabadayımsı tv yorumcusu. adnan aybabaya olan kıllığı bu hafta had safhaya ulaşmış, lafının kesildiğini gördüğü an elindeki kalemi fırlatarak yarıp geçirmiştir.
  4 ... don kişot
 4. 4.
  dün gece adnan aybaba ya iyice ayar vermiş olan yılların ziya kaptanı.belki yaptığı hareket onun yaşındaki ve olgunluktaki bir kişiye yakışmadı ama adnan aybaba da zırzır böceği gibi sinir etmeseydi keşke ziya abiyi
  3 ... berbay
 5. 5.
  adnan aybabaya girismek icin an bekleyen uc yorumcudan biri
  1 -1 ... divanedestan
 6. 6.
  cete reisi surata sahip ama harika fenerbahceli bi insan
  2 -3 ... divanedestan
 7. 7.
  güneşte kaldığı sürelere dikkat etmesi gereken, ten rengi açısından appiah' a yaklaşmış kişi.

  mümkünse şu an,

  (bkz: telegol)
  3 ... fth
 8. 8.
  Telegolde kıraathane rüzgarları estiren insanlarından biri.Devamlı hayatım,babacım,kardeşim koçum demekte kişi.Şu an serhat uluerenle sıkı kavga etmektedir aynı zamanda.
  2 ... indiana_jones
 9. 9.
  konularda sıkıştığı ve fenerbahçeli olduğundan dolayı tek kaldığı durumlarda kıpkırmızı kesilen elmayı aşmış sanki "yanıyooor su getiriiin" nadalarını anımsatan yorumcu.
  2 ... haznedaroğlu
 10. 10.
  esmerleşme eyleminde fedon' la yarışan zat.
  1 ... fth