bugün

ben niye bunu düşünemedim dedirten başlık ve bu başlığı destekleyen yazar olarak (bkz: kacak kelebek) in oyladığı zirve.
bi ankaralı olaraktan sonuna kadar desteklediğim zirvedir.
"ben de varım" denilebilir zirve *
biri gaz verse herkesin katılacağı zirvedir. sorun gazı verenin kim olacağının bilinmemesidir.
uludag istanbul kaynasalım zirvesine gidememenin verdigi üzüntüyle katılmak icin ilk adımı attıgım zirve
chosen'a, "gelmeyim oraya" dediğim zirvedir*. kesin bi saat belirlenirse daha da güzel olacak zirvedir bir de.
-zirve saat 23:00'da.
-katılımcılar buraya isimlerini eklesin,
-katılımcılar birbirine özel mesajdan msn adreslerini versinler.
online yazar sayısı 20 olmasına ragmen geleceklerin sayısının neden 7 oldugunu cozemedigim zirve
an itibarı ile zall nickiyle girip sözlük formatının msn zirvesinde bile korunmasını sağladığım zirve.
hala devam eden bu gidisle sabaha kadar devam edecek gibi gözüken zirve.
birbirinden iyi ve hoş sohbet 13(uğursuz filan değil 13)yazarı tanımama sebep olan,çok eğlendiğim,zirveye katılamadığımın acısı çıkardığım,devamının gelmesini umduğum,bir türlü fırsat bulup ruh çağırma operasyonunu gerçekleştiremediğim olay.
oturaklı zirveye katılamamanın acısını msnde çıkardığımız, bir çok yazar arkadaşımız ile tanışmamız sağlayan bir daha gerçekleşmesini ve bu kez kesinlikle ruh çağırma işleminin gerçekleşmesini umduğum zirvedir.*
painkiller'ın sunucu olduğu, asiti kaçmış kola'nın tüm uğraşlarına rağmen kazım koynucu'nun ruhunun çağırılamadığı,smileylarin havada uçuştuğu, olmuş dedirten zirvedir. pişman değilizdir, yine olsa yine yaparız.
yazarları tanıdıgım ama bircogunu unuttugum, sabaha kadar olmasa da gecenin gec saatine kadar devam etti sayılabilecek, herkesin memnun kaldıgını umdugum zirve
montajelemanı'nın geç katıldığı, gelişiyle kendini hemen belli ettiği, bi dahaki zirvelere geç gelmesi durumunda topuklarına sıkılması için imza kampanyası başlattığım zirvedir. ayrıca dünyayı çin tehtidinden kurtarmadan bi daha bitmemesini istediğim zirvedir.

not: ya şu zirve başlıklarında format kasmasak olma mı.
gideceğim muhtemel zirve.
hahahaayyyttt sefam olsun biz hakikisine katıldık diyebileceğim zirve.fakat ben böyle şeyler söylemem *
yine bir zirve ve yine ben yokum.
güncel Önemli Başlıklar