bugün

sözlükle ilgili bir istek olmakla beraber karga adlı ahlaksız * uuserın genel isteği üzerine doldurmayı kendimde hak gördüm, ahlaksız dediğime bakmayın dünya iyisidir çok severiz kendilerini ama nihayetinde haklıdır, evet bu konuda şunu söylemekte fayda var her zirve gelişmeler kısmında duyurulmalıdır.
çok doğru ve yerinde olacak bir hareket olacaktır.
(bkz: tebrik ederiz)
duyurulanı var duyurulmayanı var. şmidi zirveden sonra duyurulan
8 temmuz tv makinası zirvesiydi. bir tanesi daha zirve olmadan gelişmeler de duyurulmuştu. hala ordadır.* bir de reklam bile girdi şerefsizim. *
başlık açamaya ''gerenk'' yoktu, de-ka organizasyon a.ş olarak sözlüğün bu sıkıntısını da bursada bizzat zall ile görüştük gereken yapılacaktır kampanyası.
(bkz: ayarlayın bunları ata)
(bkz: ok ok moderatör ayarlar ok)
zekice bir karar olduğu için düşünen yazarın kutlanılası ve de katılınılası kampanyadır. **
zaman mekan herşey olsun dediğimiz ve olması gereken bir olasılıktır..
(bkz: tarih saat karşımerkez)
hatta zirveleri de şu anki moderatörler düzenlesin ya da her zirve yapma adayı olan moderatör olsun.

--pazartesi--
salca: zall ya ben bir zirve yapıcam gelişmelere yazar mısın
zall: söyle ayrıntıları
salca: şu gün şu saatte şurda
zall: tamam yazdım

--salı--
salca: zall ahmet geliyor listeye eklesene
zall: oke ekledim

--çarşamba--
salca: ya ahmet gelemiyor. neriman, tolga ve burçin gelecek. listeyi düzenler misin?
zall: düzelttim

--perşembe--
salca: zall o mekanı ayarlayamadık zirvenin yerini şu mekan yapsana
zall: yaptım

--cuma--
salca: yaa zall kimse ilgi göstermiyor boşver yapmayalım bu zirveyi.. haftasonu benimde başka bir işim var zaten uğraşamıcam..
zall: çaylaksınız
FAZLA BiR ŞEY iSTENMEMEKTE SADECE ZiRVE ADI, ADRESi VE SAATi BELiRTiLSE YETERDiR, KATILIMCI LiSTESi VS.. iSTEMEZ, KATILMAK iSTEYEN UUSERLAR EN AZINDAN DAHA KOLAY TAKiP EDEBiLiRLERDiR.
bursa arap sukru zirvesinde zirveler ile ilgili ayri bir buton yapilmasi konusunda zall'la konustuk halledecek. (bkz: zall ile konustum haberler iyi)
efendim şimdi direkt işin dizayn kısmını açıklıyorum aparatıdır. zirveyi düzenleyecek kişi "zirve düzenlemek istiyorum" butonuna tıklayacak ve önüne, "yer-zaman-mekan-içerik" kısımlarını yazabileceği 4 adet boşluk çıkacak ve onları dolduracak. sağ menüde zirve butonuna tıklanıldığı zaman bu düzenlenmiş zirve ortaya çıkacak. alt kısmında ise katılımcı listesi yer alacak. yazarlar sayfanın en altında "katılmak istiyorum" tuşuna tıkladıklarında hop diye isimleri listeye yazılacak. listeye yazılı kişinin de sayfasının altında "listeden çıkar beni" yazacak, tıklayınca silinecek. zirvenin tarihi geçene kadar zirve butonu sağda yanık duracak. zirve tarihi geçince sönecek. işte böyle bir zirve menüsü yapılsa ne güzel olur değil mi zall?

ulan ne güzel düşündüm, bir de kod yazmayı bilsem, bir de sözlüğün admini olsam, bir de zamanım olsa, bir de halamın bıyıkları olsa yapmıştım valla.
süper güzel bir fikir.. bir an önce devreye girmesi dileğiyle.. evet olsun ya.. hadi hadi.. hadi amaa..
desteklediğim kampanyadır.
herkese özel mesaj atmak çok zor bir iş. yada toplu mesaj şıkkı verilsin . ne öyle 5 yazardan daha fazla kişiye aynı anda mesaj atamıyorum .

(bkz: 6 haziran 2013 gavur izmir zirvesi)
bence zirveler için zirveler diye bir kısım açılsın hatta.
2013 yılında bu başlığı canlandıranlar için;

(bkz: zirvebox)
yeni bir zirve düzenlendiğinde ortam düğmesinin ışığının yanmasıyla sorunu çözüme ulaşabilecek kampanya. ordan da zirvebox u yandırırız. yanan yanana. *
tabii yavrum, sizin için tv reklamları ve biletix'den satış da gerçekleştirsinler, diyerek katılmadığım kampanya.
güncel Önemli Başlıklar