1. .
    zirve günlerinde yazarlar arasındaki "ulan bu kim ordan bana bakan" tarzı sorunların yaşanmaması adına girişilecek aktivitedir.
    1 ... cikarinbeniburdan
  2. .
    alternatif olarak uludag sozluk kıyafet balosu şeklinde bir zirve düzenlenmesi halinde yakada nicke micke gerek kalmayacaktır. bu arada kostüm diktirmek için 23 nisan çocuğu gibi terzi arama durumu söz konusu olacağından bildiğim bir terzi var artık yardımcı olabilirim bağlantıya geçerseniz * vee ayrıca diktirdiğniz kostümleri daha sonra kahramanlık yapacağınız zamanlarda dolaptan çıkarıp kullanabilirsiniz de *
    3 -1 ... jokerr
  3. .
    sözlükte adana zirvelerinde gerek olmayan hadise.sebebi ise zaten hepsinin kanka olması...*
    1 ... baadir
  4. .
    nicklerini tshirtlerine baskı yapmaları gereken durumdur.bu eski türk filmlerinde sevdiceğiyle ilk defa bulusacakken yakaya kırmızı karanfil takmak gibi bi şeydir.
    ... hasnicktir
  5. .
    eger nickin boyna asılması gerekirse taxim gibi bir yerde boynumda kocaman bir karpuzkabugu ile geleceğim olaydır.
    1 ... karpuzkabugu
  6. .
    (bkz: zirveye katılacak şahısların koyun çanı takması)
    1 ... martyns
  7. .
    "ben asidi kaçmış bir kola assam olur mu yakama?" diye sorduğum başlık.
    ... asiti kaçmış kola
  8. .
    nickin ardına sığınmam *
    1 ... evildeth
  9. .
    bu işlemi yapabilmek için zirveye gelme şartı aranır.yazan 11 kişiden 8 ini zirvede görümüş değiliz.15 kişilik zirvede takma isim takılmasa bile nasıl olsa tanınacaktır.dert edilmesine gerek yoktur.gereklilik zirveye katılıp kaynaşmaktır. ha tamam sen vardın sana değil sözlerim...
    ... karga
  10. .
    yaka kartlarını okumak zor olacağından, yazarların boyunlarına tabela asmasıyla problemin ortadan kalkacağı şirinlik.
    1 ... arabaciarabayatasget