bugün

Vip biletim geldi bugün çok heyecanlandım. inşallah Fenerbahçe’m kaldıracak.
verin fenerbahçe ye. Bu sene çok acı çektirdik en azından bir teselli olsun.
Galatasaray'ın hakemler tarafından doğranarak elendiği ve finalini istedikleri gibi şekillendirdikleri turnuva.
Fenerde elenir kayseriyi geçse bile yari final çift maç sonra final 4 maçı fener kaldıramaz.
Kayseri'nin fener'i de eleyip kazanacağı kupa.
Basaksehiri tebrik ediyorum öncelikle.

Hakem marifetiyle dogranan galatasarayın elendigi turnuva.

Menerim alir artik teneke kupayı hahahaha
alt lig takımlarına da kendini gösterme fırsat tanıyan güzel organizasyon.
görsel
Adana Demirspor olarak Alanya’yı bugün geçebilirsek kupayı alacağımızı düşünüyorum.
Eskiden maçların çok çetin geçtiği, alt lig takımlarındaki futbolcuların kendini sergileyip transfer yaptığı. final maçlarını tüm Türkiye'nin takip ettiği. takımların as kadrolarıyla çıktığı muhteşem bir turnuva iken şimdi resmen büyük takımların rotasyon kadrosunu tatmin ettiği altyapı oyuncularının gönlünü aldığı turnuva olmuş. bir şey de eskiye göre güzel olmaz mı lan ?
ingilizler fa cup'a nasıl önem veriyorsa bizim de bu kupayı biraz süslememiz lazım.

hazırlık maçlarından hallice turnuva. galatasaray kazandığında bile çok sevinemiyorum. sanırım artık tek olayı avrupa ligi'ne bedavadan bilet almak oldu.
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 1962 yılından beri düzenlenen ulusal kupa organizasyonudur. Severek izlediğim turnuvadır kendisi. Dördüncü tur oynanıyor bugün. Bu hafta bolca maç çıktı biz de izleyecek.
bu kadar boş bir organizasyon görmedim zaten çok büyük bir mucize dışında sürekli 4 takım kazanıyor kalkıp amatör liglerden itibaren oynatmak saçma.
2019-2020 sezonu şampiyonu trabzonspor. 9. Kez kazandı.
fikret orman'dı sanırım süt kupası demişti bu kupa için. şahsi düşüncem ztk sırf damadın kanalında yayınlanıyor diye abartıla abartıla bir hal olundu. türkiye'nin en büyük devlet bankası sponsor oldu eminim kupanın yayın hakkını başka bir kanal alsa bu kadar tantanası yapılmaz. birde şu gerçek istedikleri tek şey her kupa finalinde 3 büyüklerin mutlaka olması. yanında belki trabzonspor, bursaspor gibi takımlarda olabilir ama mutlaka büyük finalde fenerbahçe, galatasaray ve beşiktaş üçlüsünden ikisinin olmasını istediklerine adım kadar eminim.
fenerbahçe'nin mümkün olduğu kadar istanbul dışına çıkmadığı, çıkarsa da 2. lig ayarında takım çıkan kupa.

çek oradan bir istanbulspor, kayserispor fener şov yapacak.
başıma bir şey gelmeyecekse gereksizdir, bir de devlet bankası sponsor oluyor falan ne bileyim.
Bence çok gerek olmayan bir kupa organizasyonu. Hayır 3. lig takımları burada çaba sarfediyorlar ama alt liglerden daha kazananı olmadı. Bence statüsü değiştirilmeli.
görsel
Atv de yayınlanan ve Atv spikerlerinin maç anlattığı organizyondur.
3.lig ve 2.lig takımlarının başta 4 büyükler olmak üzere süperlig temsilcileriyle oynamasına imkan veren turnuva.

futbol ruhunu bırakın biraz da küçük şehirler tatsın.
ilçeler yaşasın.
inşallah fenerbahçe spor kulübü alır.
izleyecek televizyonu letgodan öğrenciye eşya diye bi dayı verdi. Sayesinde izleyebileceğiz.
4.eleme tur kuraları çekilmiştir.

Bu sene ziraat türkiye kupası’nda oynayacak tescillenmiş takımlar içinde beşiktaş jimnastik takımı yok.

Acaba neden?

Ps: derin bir araştırma sonucu kendisinin jimnastik ekibi olması neticesinden dolayı bu kupada oynayamadığını öğrendim. Kendisi ziraat türkiye süt kupası’na tescillenmiş. Garip olan şu ki kendisinden başka tescilli takım yok. Direkt bu kupanın kazananı olmuş, vay be. Başarı gibi başarı.
galatasaray'ın müzesinde koyacak yer yoktur.
bu yüzden baba cimbom; 17 kardeşlerden birinin almasını uygun görmüştür.
iki dandik takıma final oynatan kupa..

fiko haklı galiba (bkz: süt kupası) demişti zamanında.
güncel Önemli Başlıklar