1. 1.
    Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu Kura Çekimi, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

    Kupada 3. Eleme Turu'na; Süper Lig'den Gazişehir Gaziantep FK, Gençlerbirliği, Göztepe A.Ş, Kasımpaşa A.Ş., Yukatel Denizlispor, TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig'de yer alan tüm takımlar ile ZTK 2. Eleme Turu sonucu tur atlayan 33 takım olmak üzere, toplam 92 takım katıldı.

    3. tur maçları 24-25-26 Eylül'de oynanacak ve A Spor'dan canlı yayınlanacak.

    Eşleşmeler şöyle

    Hekimoğlu Trabzon - Adana Demirspor

    Adanaspor - Fethiyespor

    Afjet Afyonspor - Bayrampaşa

    Akhisarspor - Bayburt il Özel idare Spor

    Mardin Büyükşehir Başakspor - Altay

    Altınordu - 1922 Konyaspor

    Amed Sportif Faaliyetler - Ağrı 1970 Spor

    Balıkesirspor - Vanspor

    Ankara Demirspor - Başkent Akademi Futbol Kulübü

    Birevim Elazığspor - Büyükçekmece Tepecikspor

    Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Erbaaspor

    Payasspor - Boluspor

    Muğlaspor - Bursaspor

    Edirnespor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

    Ekol Göz Menemenspor - Kırşehir Belediyespor

    Diyarbekirspor - Eskişehirspor

    Bandırmaspor - Etimesgut Belediyespor

    Ergene Velimeşespor - Eyüpspor

    Kahramanmaraşspor - Fatih Karagümrük

    Kırıkkale Büyük Anadoluspor - Gazişehir Gaziantep

    Gençlerbirliği - Osmaniyespor

    Görelespor - Giresunspor

    Göztepe - Yozgatspor 1959

    Hatayspor - Siirt il Özel idaresi Spor

    Erzinspor - inegölspor

    istanbulspor - Pazarspor

    Kardemir Karabükspor - Gümüşhanespor

    Yeni Çorumspor - Kasımpaşa

    Silivrispor - Kastamonuspor 1966

    Somaspor - Keçiörengücü

    Kırklarelispor - 1954 Kelkit Belediyespor

    Manisa FK - Elazığ Belediyespor

    Osmalıspor - içel idmanyurdu

    Pendikspor - Turgutluspor

    1877 Alemdağspor - Sancaktep FK

    Kocaelispor - Sivas Belediyespor

    Şanlıurfaspor - Anagold 24Erzincanspor

    Tarsus idman Yurdu - Darıca Gençlerbirliği

    Tuzlaspor - Nazilli Belediyspor

    Esenler Erokspor - Uşakspor

    Karacabey Belediyespor - Ümraniyespor

    Fatsa Belediyespor - Yılport Samsunspor

    Sakaryaspor - 1074 Çankırıspor

    Hacettepespor - Yukatel Denizilispor

    Zonguldak Kömürspor - Niğde Anadoluspor

    Kemerspor 2003 - Sarıyer
    ... traveler of secret moments
  2. 2.
    Bence final Sivas Trabzon olacak.
    ... elder statesman