bugün

herkesin buğday zannettiği harflerdir.
birde üzerinde t ve c harfleri vardır tabi.
bankada logo -amblem-* bakılacak son yer olduğundan mıdır nedir, geç fark edilen durum.

valla öyleymiş ya.*
18 yasında yeni fark ettigim harfler. Adamlar bize buğday gösteriyor. Ahanda sana 25. Kare.
çok iyi bir logo olduğunun ispatıdır.
aynı örnek carrefour'un logosunda da vardır. ortadaki c harfini görebilenler detaycıdır.

http://www.itusozluk.com/...eller%2Fcarrefour%2F32956
sublüminal mesaj denen şeyin bazen ne kadar yararlı ve yaratıcı olduğunu gösteren harflerdir.

bu yaşımda yeni farkettim lan.
genellikle birisi söyleyene kadar farkedilmeyen, çok az kişinin kendi ilgisi ile bulabileceği harflerdir.
sanırım herkesin yeni öğrendiği durum.
sözlükcenek şoktayız. (bkz: ibretlik paylaşım) (bkz: artı rep)
iş bankasının ambleminde ki i ve ş yi görememek kadar ayıptır. *
profesyonel bir amblem çalışması olmuş. hiç anlaşılmıyor. *
ömer çelakıl a sorulması gereken şifreli logodur.
(bkz: bir yaşıma daha girdim) *
ziraat'in z'si, bankası'nın b'sidir. aynı zamanda da yanyana geldiklerinde bir başaktır.
algıda sıçıcılıktır. aynı mevzu mc donald's ın ışıklı neon tabelalarında da yarrak gibi ortadadır.

(bkz: mc donalds ın yarrağı)
bu kadar çok farkedemeyen insan olduğunu görünce şu %50, yani iki kişiden biri, ya da yarımız olan kişiler kimmiş aydınlanmaya sebep olan logodaki harflerdir.
en büyük yanılgıyı da bunu zaten herkes biliyordur diye sanan azınlıktakilerin yaşamasıdır.
müthiş tasarım.

yalnız, amblemdeki z ve b, üst kısımdaki t ve c harfleri o amblemin buğday simgesi olduğunu değiştirmiyor. yani a aslında o buğday değilmiş demeyelim, o simge hala buğday. ama bu harfleri bir kere fark ettikten sonra o simgeyi artık "o harfler" olarak görüyorsunuz. nedense buğday olarak görmek gittikçe zorlaşıyor.

o hala buğday lan !
algıda seçiciliğin daniskası. ilk bakışta başak tanesi sanılan harflerden oluşan amblem.

görsel
Kimbilir böyle daha neler vardır dedirten amblemdir bu masumdur vay be dedim ama ya diğerleri?
amerikanın oyunudur.

güzel de bir amblem aslında. ermeni dramına göre* gayet halis muhlis türk tarlaları, başakları.
oha lan ben 28 yaşıma geldim ahanda tam şu an fark ettim.

hatta o kadar şaşırdım ki, bir yaşıma daha girdim. oldum 29. allah şaşırtmasın, yeminle gün görmeden geberip gidicez yoksam.
logodaki z ve b harfleridir. 3 sene önce grafik tasarım okurken farkettiğim durum.* *
(#15612883)
içinde gizli göz olabilecek logodor.
tersten bakıldığında allah yok din yalan yazan hede. yok lan bu başka bi' şeydi sanki... neyse, illumunati kardeş bunların hepsi.

içinde allah yazan domates için: http://www.youtube.com/watch?v=lx1sUzlDkr0

domates hristiyanmış için: domatesin hıristiyan olması
güncel Önemli Başlıklar