1. 1.
    saç dökülmesine karşı en etkili şampuan. ve tekrar piyasada inanamıyorum lan. bu büyük haberi buradan verip, kadın, erkek, bütün saçı dökülenlerin müjdecisi olmak istiyorum. affınıza sığınarak, komple birinci tekil şahıs konuşup foruma çeviricem burayı ama sevinçten yerimde duramıyorum lan napayım.

    bilmiyorsanız da normal. çünkü saç dökülmesine değil, kepeğe karşı etkili şampuan olarak, sıfır reklamla, sadece eczanelerde satılıyordu eskiden. ama saç dökülmesine karşı etkisi inanılmaz. yeni saç çıkarmıyor ama mevcut saçları sertleştiriyor ve güçlendiriyor. yani gözle görülmeyenler dahil mevcut tüyleri desek daha doğru. çünkü ben başlarda yüzüme de sürüyordum, burnumun ucunda bile tüy çıkardı abi o kadar diyorum. Kulaklarımın içinde de çıkardı, sakallarım bile sertleşti. o yüzden dikkatli kullanmak, sadece saça sürmek gerekiyor. çevremde saçı dökülen kadın, erkek kime tavsiye ettiysem aynı sonucu verdi: saç dökülmesini anında durduruyor.

    son 3 yıldır kullanıyordum. geçen yıl yeterince satmadığı için üretimi durdurularak piyasadan çekilmişti de, belki 50 tane eczane dolaşıp ancak 10 kutuluk bir stok yapabilmiştim. Stoğumun son kutusunun yarısındayken ve nette umutsuzca zinco ararken, üretici firma Berko ilaç'ın sitesinde yeni ambalajlı fotoğrafını gördüm. aradım sordum:

    ürün sınırlı bir üretimle tekrar piyasada. bu fırsatı kaçırmayın diye haber vermek istedim çünkü üretim sınırlı miktarda yapılmış ve bir süre daha yapılmayabilirmiş. haber vermemin, iyilik yapmak dışındaki bir diğer amacı da, siz de gidin alın, ürün satsın ki üretimi devam etsin. ben de zincosuz kalmayayım*.
    1 -1 ... wndrsgnj