1. 1.
  (bkz: yok öyle birşey olsa ben bilirdim)

  (bkz: saçmalama ayten çocuk olmaz g tten)

  (bkz: serbest çağrışım)

  aslında zina yapacaksan başörtüsüne ne gerek var di mi. yani zina yapmayı tercih edenlerin (zina diye bir tanım içerisinde isimlerinin geçmesini arzu ederler mi bilmem ya neyse) başörtüsüne hayır demeleri bir bakıma mantıklıdır. dolayısıyla zinaya evet diyenlerin başörtüsüne hayır demeleri tutarlı gözükmektedir. ancak bu gözler başörtülü olup zinanın alasını yapanı da görmüş bu kulaklar da böylelerini duymuştur. onlara da kendi içlerinde daha az çelişkili günler dilemekteyim. bu arada provokatif başlıklarla nereye gideceğimizi de çok merak etmekteyim.
  ... thomas anderson
 2. 2.
  Zina 1996 ve 1998 yıllarında Türk Ceza Hukukundan bir anayasal suç olarak çıkarılmıştır . Zina en genel anlamıyla aile hayatından ve sosyal yaşamda aile içi ilişkilerden medeni hukuk gereği ve kadın - erkek eşitliği sağlanmasına yönelik olarak devletçe kontrol edilen ancak sadece evli olan kişileri kapsayan bir suçtu . Yani evli olmayan ve aile statüsünü elinde bulundurmayan hiç kimse adı geçen ilişki de eşlerden herhangi birisinin tecavüz şikayeti olmadığı sürece suçlanamaz ve deliller bu doğrultuda olmadığı sürece cezalandırılamaz.
  Ancak başörtüsü diye laik ve demokratik Türkiye Cumhuriyeti'ne yutturulmaya çalışılan sembol " türban ya da sıkmabaştır ; bunu yapanlar ise fethullahçı örgütlenme içerisinde olan bir takım şeriatçı , faşist insanlardır . " Ayrıca sıkmabaş anayasamız da bir irtica suçu olarak kamu alanlarında kullanıldığı zaman gerekli cezai işlemi görecek şekilde tanımlanmıştır . Yani devlet , anayasasında toplum yaşamını ve dolayısıyla laik , demokrat , sosyal hukuk yapısını korumaya çalışırken neye karışıp neye karışamayacağınını hiçbirimizin uçkuruna karışarak değil varlığının sebebine karşı beslediğimiz düşüncelerin bir hayat tarzı şekline hangi oranda büründüğüne ve bunun toplum için bir tehlike oluşturup oluşturmamasına bakar . Evet , devlet kerhaneleri de kontrol etmek zorundadır , orada çalışan fahişelerin de sağlık durumları ile ilgilenmek zorundadır .
  1 ... nekrofili