1. 1.
  kaynak https://tr.sputniknews.co...parti-mhp-ittifak-cumhur/

  şimdi, evli insanlar için ise bu düzenlenecek kanun, olabilir. aldatmasın birbirini eşler ! suç sayılsın. sırf bu yüzden karı koca katil oluyor. en azından ceza çekeceğini bilir, bu onur kırıcı davranıştan.

  ama reşit olan iki sevgilinin sevişmesini tacizci tecavüzcü ile bir tutmak, zina saymak, şeriat-i dir. laikliğe aykırıdır.
  rıza ile sevişmek aşktır. bunu sindiremeyen siktir olup gitsin mk.

  edit : toplum düzenini bozan iki insanın birbirini sevmesi mi ?

  yoksa o sevgilileri görünce, aaa bunlar kim bilir nasıl sevişiyordur diye aklından geçirmek mi ? bırakın bu bağnaz tacizci zihniyeti artık. bu yasaklar sizi bu hale getirdi. yasak olduğu için şeytana uyuyorsunuz!
  16 -14 ... leodavinci
 2. 2.
  2006'da zinayı suç olmaktan çıkaran akape'nin 2018'de yeniden suç kapsamına alması olayıdır.

  Herkes herkesi sikti zaten, yeniden yasaklayalım diye mi düşündüler nedir acaba...
  19 -4 ... alkolik oldum
 3. 3.
  2006 yılında ab uyum yasaları kapsamında suç olmaktan çıkarılan zina, bugün çocuk istismarı tasarısı içine eklenmeye çalışılıyor. Zinanın suç sayılması ezelben beri saçmaydı. Şimdi yeniden suç kapsamına alınmaya çalışılması daha da saçma.
  5 -7 ... devamdediitalyan
 4. 4.
  rahmetli süleyman demirel'in bir sözünü hatırlatan gelişmedir.

  (bkz: kerhaneleri kapatalım da millet bizi mi siksin)

  ne yaparsanız yapın engelleyemezsiniz aga milletin sevişmesini vs'sini. kararlar, kurallar tabiata, insan doğasına aykırı olamaz, olursa da mutlaka yıkılır. yani şunu düşün; iran'da da yasak, suudi arabistan'da da yasak ama hiç mi zina olmuyor sanıyorsunuz?

  hemde kralı dönüyor. burada da durum farklı olmaz. yapan yine yapacak.
  6 -2 ... ecinni
 5. 5.
  olmalı bence olmalı! düşünsenize kendi ebeveynlerinizin ya da eşinizin zina yaptığını... kim ister böyle bir durumu ve kim istemez ki ağır cezai müeyyidesi olsun?
  edit:) eksileyen arkadaşlar, korkmayın elli yıl geriye gitmeyiz bu düzenlemeyle! cezai yaptırım olsun dediysek müebbet yediler demedik herhalde! Aile yapısının bozulması nelere yol açar bir düşünün!
  7 -7 ... komunist musluman
 6. 6.
  2006'ye gittim.
  ... zekovictr
 7. 7.
  yolsuzluk yapmak da suç güya ama herkes yapıyor. bu da öyle olur, kağıt üzerinde suç olarak kalır sadece. ayrıca imam nikahı diye bir joker var, metres mi tuttun kendine al bas imam nikahını ne polis ne de mahkeme bir sik diyemez. derlerse de çık televizyona bas bas bağır;

  bu ülkede inancımızı yaşayamıyoruz, cumhurbaşkanım ne olur bizi duyun diye!

  (bkz: öyle göte böyle yarrak)
  3 ... ecinni
 8. 8.
  Ahlak-suç ayrım kıstası iyice orospu mangalına döndü. Bugün a dediğimize 2 gün sonra z diyoruz millet de şaşırdı ne yapacağını.
  1 ... flat head
 9. 9.
  meseleye dünyevi olarak bakalım; hırsızlık, şiddet, taciz, yolsuzluk...vs. bunların insanları ve toplumu etkileyen ceza gerektiren davranışlar. ama bir çiftin kendi rızalarıyla sevişmeleri kimi neden kötü etkilesin! kime ne! devlete ne!
  meseleye dini olarak bakacaksak eğer, o zaman kapatalım dükkanı gitsin.
  4 -1 ... rmntkkmnst
 10. 10.
  Zaten sex yapamıyorduk şimdi bir bahanemiz olur en azından.
  3 ... fotosentezadam