bugün

efendim islami çevrelerin bir kısmınca onay verilen proaktif eylem.

şimdi ben üretim tesisleri tam kapasite çalışan beyaz yaka bekar bir erkeğim.refah düzeyim yüksek, plazada bir çok açık fikirli, özgür cinsel yaşam biçimine sahip kadın ile birlikte çalışıyorum ancak inançlı bir kimseyim. etrafımda zina tehlikesi barındıran çok kadın var ve zaman zaman ağır tahrik altında kalıyorum. testislerimse keban barajı gibi yaz-kış %82 doluluk oranına sahip olduğundan bu konuda aklım çeliniyor, zor durumda kalıyorum.

günde 3 defa mastürbasyon yaparak hem inancımı hem de sosyal konumumu muhafaza ediyorum.

sabah kalkınca, 14.30 da çaydan sonra ve nihayet 19.45 akşam yemeğinden önce. şimdi bu nerede zevke girer? nerede ihtiyaçtır ve nerede önlemdir acaba biraz abartıyor muyum? dostlarım bana bırak artık kopacak bir gün diye şaka ile karışık uyarılarda bulunuyorlar.

bilgisi olanların yardımları rica olunur. erkeklerin sadece, kadın yazar yazmasın, zaten ucunda... lütfen.
Elini zikince zina etmiş olmuyor olmak.
inançlı insansan 5 vakit namaz kılarsın. günde 3 defa mastürbasyonun en az biri iş saatine denk geliyor o sırada gusül abdestini nerede alıyorsun? ya da cenabet gezip bir de inançlıyım mı diyorsun?
Üretim tesisinde mi çalışıyorsun? Yoksa plazada mi ? Üretim tesisinde çok fazla kadin olacağını da sanmıyorum daha önemlisi ağa sen nasıl gusül alıyorsun.