1. 1.
  sayın cumhurbaşkanmız recep tayyip erdoğan ın avrupa birliği talepleri doğrultusunda yapılan zina düzenlemesiyle yanlış bir adım atıldığını ifade ettiği sözlerinden bir kesit.

  zina sevdalısı, pedofili meraklısı, taciz, tecavüz zanlısı solcuları üzecek bir gelişme daha gündeme geldi tacizcinin cebine para koyup evine yollayan kardeşlerim.

  halifeliğin gereğini yapacağına eminim sayın cumhurbaşkanı. bizim senin yanında olmamız yetmez, allah' da senin yanında olacak o zaman.

  http://www.ensonhaber.com...enlemesi-tartisilsin.html
  3 -5 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  Başkasına taş atayım derken kendinden bahsetmek.
  1 ... cold man
 3. 3.
  zina kime göre neye göre düzenleneceği için ucu çok farklı yerlere gidecek yaşam tarzına müdehalenin yeni aracıdır.

  böyle bir düzenleme gelirse bir çay bahçesinde oturan 2 sevgiliye de polis zina adı altında hemen işlem uygulamaya kendini yetkili görecek. zaten genç kızlara bakıp komplekse giren türlü ibişler fırsat belleyecek.

  halbuki zina yasal olarak evliyi bağlar. dolayısıyla evli olmayan kapsam dışında kalıyor amma velakin bunu söylediğin an fırsatçılar önüne geleni tutuklamaya kalkar.

  basit bir şey değil bu yani.

  kaş yapayım derken göz çıkartılır.

  kızlı erkekli ev olayında da polisler kafasına göre ev basıyordu siz kızlı erkekli mi kalıyordunuz diye.
  1 ... system error
 4. 4.
  Bir **** olmayacaktır seçim öncesi mavralar bunlar seçim yaklaştı anlayacağınız. Referandum önceş idam idam diyenler referandumdan sonrapek bir sessizleştiler. Zina yasaklanırsa en çok ak partililer mağdur olur gidin tarla başına travesti sırası bekleyen hacıları filan görün.
  2 ... shizi
 5. 5.
  zina yasagi yerine egitimi yükseltmeyi düsünsene.

  zina icin muta nikahi vardi bunlarin.
  ... portatif