bugün

allah sevgisiyle dolu bir kalbi olan bayandır.

görsel
türbanlı olmasına gerek yoktur. dinin gerekliliklerini yerine getirmeyi kendine görev bilen her bayanın yapmadığı şeydir.
Nadir bulunan baştacı yapılacak kadındır.
en serseri, en yataktan yataga atlayan, din konusunda en gevsek erkeklerin bile es olarak istedigi bayandir. zira hicbir süs edepten güzel olamaz.
Abd'de hor görülendir. Bu türk kadınlarla sevgili bile olmuyorlar. Gazetelerde yayınlanmış kanıtı da bulunmaktadır. Evet.
genelde türban kullanmayan bayandır. ha türbanlıların içinde de çok namuslular var evet.

bu zina yapıyor gibi görünüyor. görsel

bu ise zina yapmıyor. bakın, ne kadar güzel bir insan. işte mümine budur, insan budur. görsel
Rahibedir.
bu çocuklara kefilim, bunlar zina yapmazlar. tesettür onları koruyor hamdolsun.

görsel
zina demeyip seks diyen bayandır.
dindardır, asexsüeldir, psikolojik sorunları vardır veyahut fırsat bulamıyodur.
akıllı bayandır. evlenmek niyeti vardır muhtemelen. zira helal daire geniştir, keyfe kâfi gelir.
vajinası örümcek ağıyla kaplı, kontağı kapamış rahibe.

saygı duyamayacağım hiç. Doğanın emrine karşı gelen en büyük günahkardır benim ahlak anlayışıma göre ve doğa sevişmeyi emreder.

yaptığına pişmanlık duymamak için tırıvırısı ise komik. En büyük pişmanlık hata yapmak değil hata yapmamaktır, yaşanmamışlıklardır, yaşamadan geçen yıllardır. Ve güzellik sayın bayan, geçicidir çok geçmeden kıymeti bilinmelidir.

Sen 30'unda da sevişebilirsin evliliği bekleyip. Ama 30'undayken 20'lerinin görüntüsünde ve 20'lerinin hormonlarında olmayacaksın.

hiç ölmeyecekmiş gibi bekliyor, yaşamıyor bazı aptallar.
En güzel kadındır o. Görüyorum sokakta caddede toplum olarak, dünya olarak çok bozulduk bugün daha gördüğüm bir manzara beni şok etti. Kapalı bir bayan yanlız yaşayan bir adamın evine gece girip gündüz çıktı ve bu adam bunu hep yapıyor her türlü kız ile fakat tesettürlü bir bayan olması beni yerimden irkiltti. Yazık ya bizim bu toplumumuza anlayışımıza ne kadarda kolay empoze ediliyor bazı düşünceler araftayım o yüzden aklım karışık.
hanımefendidir tek kelimeyle. şayet çok istese evlenir yine allah tan (c.c.) korkar. beklese isteği evsafla bir adamla evlenme umudu taşır yine o kazanır. şayet hayat istediği gibi gitmemiş bile olsa, yine bir şey kaybetmez zira dünya hayatı geçicidir, ebedi hayatta allah (c.c.) onun karşılığını fazlasıyla verecektir. ne istese, kimi beğendiyse, kimi sevdiyse onunla olacaktır.

şayet o sabrıyla ve ahlakıyla rabbini razı etmişse hiç merak etmesin ki rabbi de onu ziyadesiyle memnun edecektir.