bugün

işledikleri büyük günahlarla övünen zihniyettir. cehennemde çatur çutur yanacaklardır.
Arkadaşım yalnız şunu unutuyorsun 'zina' inanan bir insan için geçerlidir. Karşındaki insan olaya bambaşka bir yerden bakıyor. Müslüman olup da zina ile övünüyorsa da, evet burada bir çarpıklık var. Kişi inandığı değerlerle çelişmiş olur.
Günah günah yapmayın.
Yaptıkları zina türüne göre yanacaklardır.

görsel
Belki farkında değil ama erkek milletinin büyük kısmıdır yattığı her kadını önemli anlarıyla enine boyuna anlatırlar aynen kardeşim en haşin erkek sensin amk.
Zinayı hala kötü bir şey olarak gören zihniyetten iyidirler.

Zina nedir diye bir ara bakmıştım. Sadece kur'an diyen arkadaşlar zinanın tanımını kur'an'da bulamazsınız. Şuan zina kelimesine verilen anlamı tek başına kur'an'da bulamazsınız, sözlüklere iman etmeniz gerekecek! Sözlüklere iman Etmeme kararı aldım ve iki kişinin evlilik olmadan ilişkisine karşı değilim. Tanrının suç olarak göreceği bir şey olarakta görmüyorum.

Hadi zina kötü bir şey olsun ve verilen anlam doğru diyelim! Cezası ne? Bilmem kaç tane vurulacak kırbaç! Ölüm değil. kızın-oğlun-eşin zina yaptı ise onu öldürmek aşırılıktır. Ölüm cezası kitapta bile yok bu konuda! Fazla takıntı etmişsiniz. Evet.
güncel Önemli Başlıklar