1. 1.
  Çünkü günah. Evet.
  1 ... nick ne demek
 2. 2.
  allahın kızıp kızmadığını bilmiyorum ama abisi seni yakalamasın.
  3 ... enyuceniz
 3. 1.
  Nisa Suresi, 25. ayet: içinizden özgür mü'min kadınları nikahlamaya güç yetiremeyenler, o zaman sağ ellerinizin malik olduğu inanmış cariyelerinizden (alsın.) Allah sizin imanınızı en iyi bilendir. Öyleyse onları, fuhuşta bulunmayan, iffetli ve gizlice dostlar edinmemişler olarak velilerinin izniyle nikahlayın. Onlara ücretlerini (mehirlerini) maruf (güzel ve örfe uygun) bir şekilde verin. Evlendikten sonra, fuhuş yapacak olurlarsa, özgür kadınlar üzerindeki cezanın yarısı(nı uygulayın.) Bu, sizden günaha sapmaktan endişe edip korkanlar içindir. Sabrederseniz sizin için daha hayırlıdır. Allah, bağışlayandır, esirgeyendir.

  isra Suresi, 32. ayet: Zinaya yaklaşmayın, gerçekten o, 'çirkin bir hayasızlık' ve kötü bir yoldur.

  Nur Suresi, 2. ayet: Zina eden kadın ve zina eden erkeğin her birine yüzer değnek (celde) vurun. Eğer Allah'a ve ahiret gününe iman ediyorsanız, onlara Allah'ın dini(ni uygulama) konusunda sizi bir acıma tutmasın; onlara uygulanan cezaya mü'minlerden bir grup da şahit bulunsun.

  Nur Suresi, 3. ayet: Zina eden erkek, zina eden ya da müşrik olan bir kadından başkasını nikahlayamaz; zina eden kadını da zina eden ya da müşrik olan bir erkekten başkası nikahlayamaz. Bu, mü'minlere haram kılınmıştır.

  Nur Suresi, 4. ayet: Korunan (iffetli) kadınlara (zina suçu) atan, sonra dört şahid getirmeyenlere de seksen değnek vurun ve onların şahidliklerini ebedi olarak kabul etmeyin. Onlar fasık olanlardır.

  Nur Suresi, 5. ayet: Ancak bundan sonra tevbe eden ve salihçe davrananlar hariç. Çünkü gerçekten Allah, bağışlayandır, esirgeyendir.
  3 -1 ... nofeelings
 4. 2.
  çünkü allah çök büyük. onun işlerini anlamayız biz. çok kızarsa duf duf meteor atar helak eder. sonra sonsuza kadar cehennemde yanarsın. böyle allah derini değiştirip değiştirip tekrar yakar seni. o zaman görürsün. bu atayızlar falan hep ızrayılın oyunları.
  1 -1 ... syme
 5. 3.
  soyların karışmasından ve aileleri yıkmasından dolayıdır.
  ... evrenin disinda olan yazar
 6. 4.
  Ayetlerle neden olduğu islam dinine göre açıklandığı için onları geçtiğim durumdur.
  Diğer yandan da Toplumun yapısı ve en küçük topluluk olan aile yapısı ve kültürüne çok ciddi zarar vermektedir.
  -1 ... eneskamis
 7. 5.
  Aile ve toplum yapısını bozduğu için, insanları aldatmaya sevk ettiği için, neslin devamı ve saygınlığı olumsuz etkilediği için, cinayet gibi olaylara sebebiyet verdiği için. Daha yazayım mı?
  1 ... sizi daha sonra arayacagiz