bugün

sn. erdogan istifa
gerçekten galatasaraylı olan herkesin katılması gereken kampanyadır.

http://www.galatasaray.sk gibi siteler destek vermektedir.

(bkz: galatasaray sk)
(bkz: vali istifa)
ses getirmesi gereken kampanya. medya, yönetim ve divan bu çağrıya kulak vermelidir.
Sayın Galatasaray Spor Kulübü üyeleri,

Kulübümüz çok zor bir süreçten geçmektedir. Galatasaray’a gönül verenleri asıl üzen, sportif alandaki başarısızlıklar olmayıp, üstüste yaşanan yönetimsel başarısızlıklardır. Kendisini Galatasaray camiasının bir bileşeni olarak konumlayan herkes, bugün yaşanan durumdan fazlasıyla rahatsızdır. Galatasaray taraftarı kendilerini temsil ettiğine inandıkları sizlerden bu rahatsızlığı dile getirmenizi, muhalif sesinizi daha da yükseltmenizi, inisiyatif almanızı, tabiri caizse elinizi taşın altına sokmanızı ve bu gidişata dur demenizi beklemektedir.

Vaad edilip atılmayan adımların, verilip tutulmayan sözlerin bin türlü mazereti olabilir. Sizler mazeret üreten bir yönetim için değil, çözümler üreten bir yönetim için varolmalısınız. Galatasaray'a tertemiz hislerle bağlı olanların tepkisi internet sayfalarından gazete köşelerine, tribünden sokaklara, derneklerden Lise'nin bahçesine kadar uzanmış ise Galatasaray Kongre üyelerinin de bu tepkiyi dikkate almaması gibi bir durum söz konusu olamaz, olmamalıdır.

Mali genel kurullarda katılımın çok çok az oluşu utanç vericidir. Aynı şekilde kongre üyelerinin arasında kulüp yönetimine layıkıyla eleştiri getirenlerin sayısının kısıtlı oluşu da üzüntü vericidir. Taraftarın oy kullanma hakkı olmadığı için, kongre üyelerini göreve çağırmaktan ve onları kulübün içinde bulunduğu kaosa duyarlı olmaya çağırmak dışında bir hareket alanı yoktur. Galatasaray için doğru ve iyi olanı bilmek ile doğru ve iyi olanı yapmak arasındaki bağlantıyı kuracak olan kongre üyeleridir.

Kendilerini vazgeçilmez sanan ve kendi yarattıkları fildişi kulelerinden Galatasaray taraftarını ve kongre üyelerini karınca ayarında görenlerle Galatasaray idealini yarınlara taşımak mümkün değildir. Bu yönetim biçimi tek dili konuşan, tek yürek atan Galatasaray camiasını adeta Babil Kulesine dönüştürmüştür. Mitolojide olduğu gibi yöneticilerinin kibiri o kulenin başlarına yıkılmasına yol açacaktır. Babil’in asma bahçelerine kavuşmak çok yakındır.

Yarın artık çok geç olabilir. Kulübümüzün iç dinamikleri işlemeli ve bu yönetim zihniyeti hakettiği tepkiyi görmelidir. Aksi takdirde yeni sezonda kulüp dışındaki dinamiklerin hiç arzu edilmeyecek şekilde devreye girmesi tehlikesi söz konusudur. Bu da en çok kendini Galatasaraylı hisseden yediden yetmişe herkesi hiç şüphesiz derinden yaralayacaktır.

Galatasaray'a ve Galatasaray'lılara yakışır şekilde davranacağınız inancıyla...

Saygılarımızla...

http://www.canaydinistifa.com/
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.