1. 1.
  tiyatro duayeni zihni göktay'ı isyan ettirmiş akabinde ise yine göktay ibb'ye sitemde bulunmuş. "biz kıbrıs'ta rulet çevirmek için istemiyoruz bu parayı, ihtiyaçlarımızı karşılamak için istiyoruz" demiş.

  yine edebini, üslubunu bozmamış yani zira isterse kıbrıs'ta rulet çevirsin isterse ihtiyaçları için harcasın, o para alnının teri sonuçta. akabinde ise murat ongun açıklama yapmış "pandemi sürecinde unutuldu" demiş.

  yani maaşların yatmama sebebi olarak salgını bahane etmiş. sonrasında ise sayın göktay'ın ve diğer 16 kişinin hesabına 10 bin tl yatırılmış lakin ibb tarafından değil.

  ibb'den 30 milyon liralık konser ihalesi alan hakan saatçi isimli bir iş adamı yatırmış söz konusu parayı. sus payı verilmiş sanırım. zira, göktay'ın beyanına göre bu para maaşlarının sadece bir kısmı imiş.

  bildiğin pembe diziye dönmüş ibb. durumun vehametine bakar mısınız arkadaşlar. kime ait olduğu belirsiz tablolara milyonlar dolarlar, yemek, içki, şarap alemlerine milyon liralar ödeniyor.

  binlerce tl buşon parası adı altında ziyan ediliyor ama emekçinin parası, maaşı, hakkı ödenmiyor.

  https://www.hurriyet.com....icin-10-bin-tl-41624058/5
  5 -2 ... merhaba ben pembe iyesta
 2. 2.
  yalan dolan ekrem icraati.
  2 -2 ... nur yuzlu adam selcuk cetiner
 3. 3.
  Akoğlanlar sanatla ilgilenmeye başladı. Bu bile bir başarıdır ibb için.

  Sizin trilyon liraya attığınız oklar yüzünden para bitmistir belki kasada.
  4 -4 ... lipsos
 4. 4.
  7 ay maaş alamasa babasını bile tanımayacak götoğlanları bu haksızlığı da bir şekilde absorbe edeceklerdi, ettiler. afferin koçum, yapmanız gerekende tam olarak bu, polyannacılık oynamak. zira daha çok oynayacaksınız!
  3 -2 ... merhaba ben pembe iyesta
 5. 5.
  Herif elaleme götoğlanı diyor, kendi nicki pembe. Gizli götveren bile değil. içi dışı bir ibnenin.
  2 -1 ... lipsos