bugün

Nasıl biter öyle insanlar biliyorum ama. Böyle yapan birine islamin verdiği cezayı uygulamak lazım.
Yapan kalmaz demiyorum ama nadiren olur.
onun ben zihnini s*key*m. senin gibi adamın Allah belasını versin karşında ki kızın zihnine kurban ol oç.
Abi böylelerini asmak falan da benim içimi soğutmaz.

işkence edicen orospu cocuklarına. Ölmek için yalvaracaklar
son zamanlarda artan tecavüz ve kadın cinayetlerine bir dur denmesi gerek . idam getirilmeli suçlular 5-6yıl yatıp çıkmamalı.

bu gün televizyonu açtığımda şehitler tecavüz ve kadin cinayetlerinden başka bir haber görmedim. boğazım düğüm düğüm oldu.her gün bir acı bir kayıp. ocaklarımıza ateş düştü anaların babaların yürekleri yandı gencecik evlatları kaybettik. nereye gidiyor bu millet ? . arabistanın cahiliye döneminden bir farkımız kalmadı.
Zihinsel engeli bir insana ,çocuğa yada hayavana nasıl şehvet duyabiliyosun sapık yaratık.
Sikilmelidir diyecem ama bu ibneler bundan da zevk alır.
ülkemin utançlarına bir yenisini ekleyen, adalete değil topluma teslim edilmesi gereken kişi.

mahkeme, hapis falan olmuyor yani görüyoruz. birini verin artık elimize. belki ibret-i alem olur. verin de derisini yüzelim. döve döve kemiklerini kıralım. insan hakları, hukuk falan derseniz ; ben ortada hakkı aranabilecek bir insan görmüyorum. kravat takip iyi hal indirimi alanları da kravatla boğalım. linç edelim ya. madem korkulacak tek şey bu (!) linç edelim.
Hergün bir tecavüz haberi okuyan ülkemde her geçen gün iğrençleştiğimizin gerçeği. Kısasa kısas başka çözüm yok.
olay linki :

http://www.sabah.com.tr/y...elli-kiza-tecavuz-iddiasi

ulan şoför !

senin ben .ikine kan pompalayan kalbini .ikeyim !
görsel
Az önce öğrendiğim, bu insanlığa ne oluyor diye sorduğum haberdir. Allah belasını versin. Diyecek bir şey yok.
bu ülkede kokuşmuşluğun ötesinde bir durum var. kelimeler yetmiyor artık. engelli bir insana tecavüz etmek, onun bu durumundan faydalanmak ciddi ciddi aşağılık olmayı gerektiriyor. duymaya tahammül edemiyorum artık.
Dün öğrendiğim, mahkeme girişi linç etme isteği yaratandır.
Oruspu çocukluğunda limitlerin zorlandığını gösteren durum.
Artik bu tur insan olmayanyaratiklar oldugu surece ne sekilde bir tecavuz olaylariyla karsilatigimizda yok artik denilecek olaylar bile bu yaratiklar icin bir onem ifade etmiyor. Bunlarin en guzel onune gecmek icin veril3cek ceza idamdan baska birsey olamaz.
insan diyorum yok edilmesi gereken bir tümördür. Kızıyorlar.