bugün

ya bence bu nikin sahıbısı insan olamaz..

çünküm bir insan bu kadar muğdeşem yazamaz arkadaş!
gece gece ergenliğe bağlamış on birinci nesil hanımefendi yazar. allah sonunu hayır etsin. duvar yazısı, caps falan paylaşıyor.
yürürken nasıl düşünülebilinir? aman tanrım.
ünlem sever yazar.
35 yaş üstü kulüp üyelerine saygıda kusur etmeyiniz.
yürürken ben de düşünebiliyorum. çok da şeyapmamak gerek.
etkisiz eleman, sıfır aldın zeytin.
Yürümeye ve düşünmeye lafım yok. Lakin akıp giden suyun, nehrin ve yeşilin güzelliği dikkati celbediyor hemen. Orası neresi ola ki acaba?
(bkz: #41620864) insanları yargılamadan önce onları tanıması gerektiğini düşündüğüm yazardır.

--spoiler--
sen, it' a pencil derken, bu hatun tayfası akademik ders takip edecek donanımdadır.
evet, çantasını sırtına takıp, adım adım avrupa' yı da gezmiştir.
--spoiler--
16 yaşında maltada dil okulundan başlayıp, 22 yaşıma kadar imkanım oldukça avrupanın bir çok ülkesini gezdim. bu sene de ingilizce öğretmenliğini bırakıp, avrupa vatandaşı olarak ispanyadaki üniversitelere yüksek lisans başvurusu yapacağım. demeye çalıştığım; her avrupaya çıkmış insanı ilahlaştırıp, bilgi birikim seviyelerinin türkiyede kalanlardan çok daha yüksekte olduğunu iddia etmeden önce, burada yazan insanların da bir yaşamları, kariyerleri olduğunu hatırlamanız gerektiği. böylelikle belki ön yargılarınızdan kurtulur, insanları tanıdıkça haklarında fikir sahibi olur ve düşüncelerinizi buna göre şekillendirirsiniz zira tanımadığınız insanlar hakkında çıkarımlarda bulunmak sizi komik duruma düşürüyor. iyi yazmalar.
Bir ünlemle cevabını verir kasap, dikkatli ol.swh
ne zaman görsem açık eksilediğim sözlük dişisi. ya bi sal beni, seni eksilemekten bilgi içerikli entry giremiyorum.
yine boş yapan on birinci nesil dişi yazar. beğenmiyorsanız girmeyin.
(bkz: #41788145)
Özletmiştir. Ama hiç tanımam kendisini. Silik oldu galiba.
Düzenli aralıklarla, Başlığını hortlatmayı alışkanlık edinmiş ulu yazara bir görsel hediye etmek isteyen yazardır.

görsel
bebeyim...

üstte "geldi yine tipini s*ktiyim" görseli eklemişsin ama, kendi nik altında yazdığının farkında mısın tatlım? evet.
aramız iyi olmasada diğer dişi yazarlardan daha class yazıları olan yazar. evet..

https://www.youtube.com/watch?v=s1miwhyd7sc
görsel
http://www.uludagsozluk.com/e/41798910/

dostoyevski yeraltından notlar’ı boşuna yazmış o zaman..

ya da tarihe mal olan pek çok isim, insanlık tarihinde büyük kırılmalara yol açmış nice insanlar..

hepsi birer angutmuş ve angutça bahaneleri varmış demek ki?

işte uludağsözlük işte entelektüel seviye..

artık ekmek banıp yersiniz..
şimdi erkek miymiş kadın mıymış? en son ne oldu bu tartışmanın sonu?
Sever misin zeytin yağlı dolmayı...
tereyağlı tükenmez kalem ile akrabalığı var mı acaba.
Dostoyevski'ye saygısı büyük, lakin F. Kafka'ya aşık olan yazardır.
Hele isabetli tespitleri ve vizyonuna!

Bu da, sevgili kafka ve zeytinyagli dolma kalem'den, kimi ciddiyetsizlere gelsin!

görsel
görsel
kafka sevicileri donuzluyorum.

bunu herkes bilir.

hayatta başarılar.
(#41801857).
Gerçekten tansiyon ilacı mı kullanıyor bilmiyorum ama o kadar yaşı ileri bir yazar mıydı ya.
boşa kelam etmez, her yazdığını yaşamıştır.
güncel Önemli Başlıklar