bugün

yolu açık olsun. rise of darkness kim bilmiyorum. tanımadığım için hakkında yorum yapamayacağım.
Uludağ sözlüğün birçok yazarı gibi acaba burayı bırakıp normal sözlüğe mi transfer oldu dediğim yazar. Kendisine orada denk gelemedim, belki başka bir nick almıştır.
bence de miyav hesabını ifşa etmem olayından sonra silerek yeni hesapla ortamda cirit atan öylesine bi yazardır. gerçekten çok yazık..
Yine yazsa zeytinyağlı zeytinyağlı, yazdıklarına imzamızı atsak.
Biz senin bir konudan bahsederken abartı ünlemlerini ve bir kelimedeki sözlerini uzatarak yazmanı özledik be abla. Lütfen Geri dön.

(bkz: Tülay geri dön)*
sözlükte ona buna ahlak dersi verip fake hesabı domatesbibersogan hesabıyla geçmişte acı yaşadığı yazarlara saran zevat. bana istediğn kadar yaz gelip buraya yazacağım bilgin olsun?

görsel
Bayadır yoktu. Hoş gelmiş tekrardan.
Dönmesi çok sevindirmiş feci sempatik ve kaliteli yazar.
Hahassiktir Frank git tedavi ol

Halüsinasyon görüyorsun.
sevim kos linc var. sen cocuklari posete doldur ben caylari koyarim.

hadi arkadaslar baslayalim.
özledik, hem de çok özledik...
Sözlüğe üye olduğum ilk yıllarda kendisini erkek zannediyordum. Hem de muhafazakâr bir erkek. *
Manyak olmaya karar verdim'i de kız sanıyordum.
inşallah sağlığı, huzuru yerindedir. Selam olsun. Güzel insan...
rahmetli beni severdi.
Çok düzgün ve kaliteli bir yazardı. inşallah iyidir.
Erik gibi kızdı. inşallah iyidir
Hem iyi niyetli hem kaliteli ve üretken bir yazardı. Bazıları dururken kendisi gibilerin olmaması beni çok üzüyor.
uzun bir aradan sonra sözlükte tekrar görünce mutlu oldum kendisini. kalemi zeytinyağlı * pardon kuvvetli bir hanım yazar arkadaşımız. Çok az kaldı böyle yazarlardan. Kıymetini bilin uleenn..
ilişkilerde kadınları etkileyen unsurlar hakkındaki görüşlerine inanmasam ve katılmasam da sözlüğe büyük kalite ve renk kattığını düşündüğüm değerli yazar. saygılarımı sunarım.
geldi mi yahu? neredeymiş hani...
Bir yazar kişisi.
Burası garip bir yer, efsunlu...
Çocukluk, ilk gençlik anıları albümü gibi...
Zamanında saatlerce zamanımı geçirdiğim, çok cici insanlar, haytalar, akıllılar, deliler tanıdığım, şimdilerde uzuuuunca aralarla girip gözattığım bir mekân gibi benim için.
Hepinizi sevdim beee!
Mavi jojoba tanelerim benim!
güncel Önemli Başlıklar