1. 409.
    https://www.uludagsozluk.com/e/43620860/

ad hominem ve popülizmin doruklarında...

ben ateistim. alkol kullanımına karşıyım. çünkü sağlığa zararlı. herkesin inancı kendine gibi bir giriş safsatadır. çünkü alkol bir inanç inançsızlık meselesi olarak değil sağlık meselesi olarak yazdığım entryde ele alındı. çarpıtma!

alkoliklerden haz etmemek nefret kin ve düşmanlık duymak değildir. yine bir ad hominem. böyle bir şey söylemedim ben. orangutandan haz etmiyor olmam orangutanlara kin düşmanlık nefret gösterdiğim anlamına gelmez.

sana çok açık bir şey söyleyeyim. sizin gibi ılıman beyaz hümanizm devri bitti. birey dönemi başladı. ve iki kuşak böyle yetişti. devrin bitti yani. anca uludağ sözlükte prim yaparsın bu kafayla. artık doğruluk dürüstlük ve rasyonelliğin çağı. 35 yaşında bir sağ sol çomar bu politik doğruculuğunu alkışlar safsatalarını yer. fakat yeni nesil kültürlü bir insan sana zerrre kadar prim vermez.

ve senin gibilere..

biraz samimiyet ve rasyonelliğe davet ediyorum. minnoşluk ve samimiyetsizlik çok sıradan ve sıkıcı.

edit: ciddi ciddi okumadan cahil vs diye itham ettiğini kabul etmiş olman da tam sizlik bir hareket.

alttaki tarikatçı diyen meriç arkadaş... büyük çomarlık örneği gerçekten. tanısan beni çok şaşırırdın büyük ihtimalle.
    6 -5 ... buyuk beyaz kapitalist
  2. 410.
    Konuya Ben ateistim diye giriş yapan gizli tarikatçılar peydah oldu iyi mi kimi kandırıyorsunuz ajandanızda kim bilir neler var altta paylaşacağım haber durumu özetleyecek.

https://www.google.com/am...akalanan-kisi-idam-edildi
    3 -4 ... karton toplayan cocuk
  3. 411.
    Tövbe bismillah diyen yazar kişisi.

Yavrum sen hayırdır gece gece?
    Kimsin, nesin, neden bu kadar alıngansın çocuuum?
    Her entryi böyle kişiselleştirip, üzerinize alınacaksanız ohooooooo...

Entrylerimi yazar geçerim, fikirlerimdir.
    Başlığı kim açmış, benden önce kim yazmış, dur şuna bi giydireyim gibi derdim yoktur, olmaz.
    Sakin ol şampiyon! Gevşe...
    5 -4 ... zeytinyagli dolma kalem
  4. 412.
    noldu ayol yine kime ünlem fışkırtıyor?
    2 -1 ... dior cc