1. 1.
    sokak röportajıyla azerbaycan halkına sorulan soru.

https://www.youtube.com/watch?v=P8ByC9Fjb5g+

içimizdeki arap hayranlarının daha bir izlemesini tavsiye ederim.

tarih bize hep şunu gösterdi, türk'ün türk'ten başka dostu yoktur. bu ırkçılık değildir, bir gerçektir.
    6 -4 ... saldirayterk
  2. 2.
    tabi ki hayir. katilirim diyenler olmus. arkadaslar mal galiba.
    7 -5 ... dr harleen quinzel
  3. 3.
    Katılmam evet neden katılayım ki ?askerlik için yığınla para alan profosyoneller savaşmalı, askerlik yan gelip yatma yeri değil.
    5 -1 ... 25 eylul 2017
  4. 4.
    Katılsınlar ya da katılmasınlar yine de videoda söyledikleri sözler insanı duygulandırıyor.
    4 -1 ... konglamere lenf nodu
  5. 5.
    Bazıları katılmam demiş.Tabi ki kurtuluş savaşından alışmışlardır savaş zamanı paralarını al başka ülkeye git savaştan sonra gel paranla zengin hayatı sür sefasını yaşa.Ama bir şeyi idrak edememişler Türkiyenin eski türkiye olmadığını.Devletin cefasında yanında olmayanı sefasında kanırta kanırta sikerler...
    -3 ... yapma bea
  6. 6.
    Valla ben katilirim. Yıllardır kpss ye giriyorum olmuyor doğru düzgün iş de yok. Şu dünyada hiçbir amacım kalmadı sadece nefes alıp veriyorum işte. bari devletime bi faydam dokunsun. Gider savaşırım ama önce silah tutmasını falan öğrenmem lazım. Bir kere tabanca kullanmişligim var ama onda da parmağından olacaktım. Neyse çabuk öğrenim ya alın beni alın alın.
    2 -2 ... hanimefendi zuleyha
  7. 7.
    harmandalı falan olsa iyiydi de ,zeytin dalı sakat arkasına yahudi falan saklanır sonra sakata geliriz.
    1 -1 ... baris hemen simdi