1. 1.
    3 köy daha teröristlerden temizlenmiş.
    1 -1 ... matbazel
  2. 2.
    Rakamları oldukça gerçek dışı gelen bir harekat. 2680 terörist öldürülmüş ve buna karşın 37 civarı türk askeri ölmüş. Tamam o'nlarda düzenli ordu yok ama yinede inanması zor bir rakam. Ayrıca gerçekten bu harekata ihtiyaç var mıydı ? Halk; "vatan savunması" denilerek ikna edilmeye çalışılıyor. Sivil zahiyatta oldukça fazla, keşke biraz daha sorgulayan bir halk olsaydık...

Öte yandan birsürü askeri dizi peydah oldu, bu da insanın aklına birsürü şey getirmiyor değil.
    6 -10 ... honor
  3. 3.
    dağları taşları bombalamadan ibaret olan harekat.
    7 -6 ... kivilive
  4. 4.
    kandan beslenen devletin koltugunu garanti altina almak icin uydurdurdugu uyduruk bir harekat.
    7 -5 ... madlen dede
  5. 5.
    Evet hep dağ taş bombalanıyor. Zaten bunca Pkklı hewal de çevre bilinci ile ağlıyor.
    5 -2 ... elyaze
  6. 6.
    TÜRKiYE CUMHURiYETi nin CUMHURiYET olarak kalabilmesi için yapılması gereken bir operasyondu. Devamını bekliyoruz TÜRKiYE CUMHURiYETiNDEN.
    6 -4 ... ffverenhoca
  7. 7.
    kameradan hedef belirlendiği için sayılar bu kadar net söylenebiliyor. pkk afrin'de toprağa gömüldü. bu operasyon afrin'de olmasa beş yıl sonra kilis'te, hatay'da olacaktı.
    6 ... i am from gotham
  8. 8.
    Rte'nin en olumlu hareketidir.
    3 -3 ... ataturkcu 20
  9. 9.
    Türk ordusu çocukları katlederken!

suriye'de onlarca devlet var. emperyalistler, sömürgeciler. esad, abd, Rusya, pyd binlerce çocuğu öldürürken şu *mına koyduğumun memleketinde bir tane solcu, hümanist çıkıp da abd çocuk öldürüyor, rusya çocuk öldürüyor demiyor. pkk bebekleri katledince, necmettin yılmaz'ı, aybüke yalçın'ı öldürünce herkes sus pus! ben bu iki yüzlülüğe, çifte standarda karşıyım! ben böyle insanlığın içine tükürürüm. 27 ocak 2018'de afganistan'da bombalı saldırı oldu, 196 kişi öldü! hangi birinizin sesi çıktı! yemen'de acil gıda ihtiyacı olan 7 milyon insan var! hangi birinizin haberi var?

arkadaşlar kusura bakmayın da ben böyle düzenin *mına koyarım! bu ikiyüzlülüğünüz beni çıldırtıyor.

tek dileği şudur; inşallah bir gün asker düşmanlığınızın bedelini emperyalizmin kucağına düşerek ödersiniz!

ne aşırı ırkçıyım ne de aşırı militarist. sadece ikiyüzlülere düşmanım!

zeytindalı harekatı
    5 -3 ... huseyin c
  10. 10.
    akp'nin seçim çalışmasıdır. atatürkçü olup ihtiyaçtı, yapılmalıydı diyen %100 maldır.
    3 -7 ... bize de mi caylak