1. 1.
  arif erdem, emre belözoğlu gibi yıldızları ve daha nice adı duyulmamış futbolcuyu yetiştiren, altyapısı çok sağlam olan, maddi sıkıntılar yüzünden düştüğü 3. ligden geçtiğimiz günlerde yeniden 2. lige yükselen, zamanında 1.ligde de oynamış futbol kulübü. semtimin kulübü..
  3 ... elendil
 2. 2.
  seyrettigim her macını kazanmasına ragmen hala 3. ligdedir.
  1 ... anil teknik
 3. 3.
  bu aralar doludizgin giderek bizleri şaşırtmış ve sevindirmiş takım.içerde de dışarda da kazanıyorlar bir kaç haftadır.umarız böyle devam ederler.
  1 ... elendil
 4. 4.
  istanbulda olduğum zamanlar içerdeki hiçbir maçını kaçırmadığım,kombine biletine sahip olduğum,ama son zamanlarda işerin pek iyiye gitmediği 2.lig B kategorisi 3.klansman grubunda mücadele eden istanbuldaki semtimin takımıdır. *
  3 ... faithfull casanova
 5. 5.
  zamanında mamadou diallo, civkl gibi o zamanki ismiyle türkiye 1. ligi'ne göre nokta atışı yabancı transferler yapmış; ama daha sonra bu transferlerin devamı gelmeyince hala kırılamamış türkiye rekorları; 2 galibiyet, 27 mağlubiyet ve -60 averajla küme düşmüştür.
  2 ... quaresmatique
 6. 6.
  kapalıda oturmak için kombine bileti, semtin abilerinden birinin ismini kapıdaki kişiye sölemek olan, 90 dakikanın 80 dakikası hiç susmuyan, geri kalan 10 dakikasında da kendi semtleri arasında kavga eden, ancak çıkışta 14 yaşında çocuğun bile döner bıçağıyla koşturmacaya katıldığı adrenalin doruklarında bir takım.
  1 ... deligado
 7. 7.
  yamulyorsam 1994-95 sezonunda galatasaray ile oynadigi bir lig macinin ilk yarisini 4-0 onde kapayip, maci 7-4 kaybetmis olan takim. galatasaray'in efsane ! kalecisi hayrettin de bu takimda bir sure oynamisti sanirsam.

  edit maç 7-4 değil 7-3 bitmiş.
  2 -1 ... migfer
 8. 8.
  bir zamanlar kemal yıldırım isimli yolun yarisini geçmiş olan santroforu ile goller atan takım.
  2 ... mulayim
 9. 9.
  2008-2009 futbol sezonunda çılgın sedat ı transfer etmiş kulüp.
  2 ... mozik
 10. 10.
  karagümrük tarafından "ne ermeni ne rumu tek düşman zeytinburnu" ünvanını kazanmış olan spor klubü.
  3 -1 ... xerion