bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 41.
  2012 yılında suriyede uçağımız düşürüldüğü zaman veya aynı yıl akçakaleye havan düştüğü zaman yapılsaydı çok daha kısa sürer, ışid ve pyd olmaz, mülteciler akın etmez, öso çok daha sağlam olurdu.
  3 ... turkuaz54
 2. 42.
  arkadaşlar kişilerin el kol hareketlerinden , yüz ifadelerinden mana çıkararak siyasi yorum yapmam ama bunun tek bir istisnası oldu bugüne kadar o da obamanın yardımcısı joe biden .
  öncelikle suriye haritasının şu an ki halini biliyorsunuz . bu zatın türkiyeye gelirken amerikanın ypg ye münbiçi teslim ettiğini hatırlayalım . bizi oyalamaya ve münbiçten sonra azez ve cerablusu da alarak tüm suriye sınır hattımızı ele geçirmeye çalışırken , uçaktayken bu adama fırat kalkanı operasyonunun başladığı söylendi .
  ve ilk defa bir siyasetçi yani joe bidenın yüzünde mahcubiyet , bir ne yapacağını bilememezlik , çocuk gibi hazırlıksız yakalanma vardı . amerikada kendisine tembihlenen şeyleri tekrarlayacağı ortam yok olmuştu . onun için birkaç formalite işbirliği cümleleri kurup s.ktir olup gitti . ve tekrar haritayı hatırlayın kahraman ordumuz koridorun ortasına yıldırım gibi saplandı . arap dünyası ile iletişimimizin kopmasına ve kapana kısılmamıza ramak kala müdahale etti .
  ve bu andan itibaren türkiye de ışid eylem yapamaz hale getirildi . kilisi , gaziantepi bombalayamaz hale geldi .
  şimdi afrindeyiz . pkk nın amanoslardan sızması , şehirlerimizi silah menzilleriyle tehdit etmesi , kurulacak terör devletine eleman hazırlaması , ülkemize karşı şehri köstebek gibi tünellerle bezemesi tehlike değilde nedir ?
  özerklik verilmeden müdahele etmek ile bunlar özerk olduktan ve uluslararası taraflarca muhatap alındıktan sonra müdahale etmek çok farklı şeylerdir .
  inşallah bu terör devleti ölü doğacak . afrinden kandile uzanan hat mezaristan olarak tarihe geçecektir .
  3 ... hayalet hakim
 3. 43.
  90 cm betonla çevrilmiş tünellerin daha ikinci gün ele geçirilmeye başlandığını görünce şaşkınlık ve gurura sebebiyet veren başarılı harekat. Maşallah diyorum.
  1 ... mahmut sezar
 4. 44.
  Şehit sayısını doğru aktardıklarını düşünmüyorum.

  Dönemde en fazla 100 asker yollayan Anamur'dan 4 şehidimiz var.

  Diyecek bir şey yok; biz burada rahat oturup kalkalım diye can veren babalar/kardeşler/amcalar/dayılar/abiler/evlatlar var, güçten düşmesinler, sağ salim dönsünler vatanlarına.
  2 ... mueve mi soledad
 5. 45.
  zalim doktor esed takıntısı olmasa çok daha kolay bir harekat olurdu. suriye'nin terörist oluşumlarını temizlemek türkiye'nin vazifesi değildi, esad yıllarca mücadele etmiş ve arkasına rusya'yı almış, şimdi kürtlere ülkemin kuzeyinde devlet kurmanıza izin veriyorum mu diyecek? böyle bir saçmalık mümkün olamaz, biz 30 km ilerleyip sınır güvenliğini sağladıktan sonra afrin'in içine kadar girmek zorunda kalmamalıydık. esad ve rusya zaten koydu mu oturtacaktı amerikan köpeklerine...
  1 -1 ... kavunvebira
 6. 46.
  tsk Türkiye'ye Roket Atan Sivil Kıyafetli Teröristlerin iha ile görüntülenip havaya uçurulduğu görüntüleri yayınlamış.

  http://www.sondakika.com/...e-ye-saldiriyor-10559021/
  ... ekmek arasi eti cin
 7. 47.
  https://www.youtube.com/watch?v=8uqQu1zps2M+

  hopp (bkz: we are coming)
  ... damdakikedi
 8. 48.
  mhp'nin baskısı olmasa akp nah yapardı.
  ... ismet1994
 9. 49.
  abartılmış bir balondur.
  1 -8 ... kivilive
 10. 50.
  hele bir de ''gerekirse afrin'e gider şehit olurum'' diyen götündeki kıllar kadayıf olmuş siyasetçiler şu olayı sulandırmasa çok daha iyi olacak.
  3 -1 ... exlamabin
kapat