1. 58.
    türk medyası dışında diğer medyalarıda takip edince türk medyasının pekte aktardığı gibi olunmadığını öğrendiğimiz askeri müdahale.
    2 -2 ... realist yaklasimci yazar
  2. 59.
    Hacıkanlı köyü Pkk'dan temizlenirken bir kadın Pkk lı da canlı yakalandı.

zeytin dalı harekatı
    ... nesheadchea
  3. 61.
    zeytin dalı harekatı
    2 ... jimmy tudeski
  4. 62.
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: Önümüzdeki günlerde çok daha hızlı bir şekilde Afrin şehir merkezinin kuşatmasına geçilecektir.
    bugün çok sayıda köy alındı.
    1 -1 ... nesheadchea
  5. 63.
    Ortaya rejim girdi ipler gerildi resmen. Halep'ten sonra burası. ileride öso ile gerilebiliriz.
    1 -1 ... kale3112
  6. 64.
    TSK ve TSK destekli ÖSO güçleri, harekatın başından bu yana YPG/PKK işgalindeki Afrin'in 5 beldesinde biri belde merkezi, 61'i köy, 6'sı köy altı yerleşim, 20'si stratejik dağ veya tepe, biri YPG/PKK'ya ait üs olmak üzere 89 noktayı örgütten temizledi.
    1 ... nesheadchea
  7. 65.
    asıl amaç neydi.pkk nın afrinden siktir edilmesi...ee suriye buraya bizim şehit vemeden temizlememize yadım etmiş olmadımı bu durumda.ki biz çekilince yine pkk ya vereceğini sanmıyorum kör gözün parmana gibi olmazz o kadarıda hani.recebin binalinin hoşuna gitmemiş olabilir oy havuzuydu afrin.ama iddia eedildi gibi oraların pkk ya bırakılacağı sanmıyorum.olursa gene geliriz sıkıntı yok ama şimdilik pkk gitmiş gözüküyor.
    durduramazlar tsk yı diyip duruyolarda ne yapacaz afrinde afrin diye suriye erleri öldürüp şehri ele geçirecez ne yapıcaz yani.çekilmekte fayda var.asıl pkk saze fıratın doğusunda afrin kıç kadar yer.götünüz yşiyosa e samimiyi isek fıratın doğuısundaki pkk ya saldırmalıyız ama bu dedim şeyin adı bile geçmiyo.amerika kulaklarını bükmüş anlaşılan.kıçı kırık kasabada tarih yazdı amk koduklarım oyunu siktiklerim ne diyim.madem kahraman sınız bunu kanıtlamak konlay amk fıratın doğusundaki pkk ya siktiri çekersiniz he mi.pkk nın boşalttığı afrin kasabbasıyla oyuncak yapmazsınız.bence mantıklı.esad zate pkk nın kendinden toprak koparmasına meraklıda değil.neden şimdi geldi dersenizde tsk orayı vurunca pkk nın çekilceği belli oldu.tsjk gelirse gitmez diyede endişe edince afrine girmek zorunda hissetti kendini.yani 2 gündür pkk yı koruyolar diye bi şey yok ortada.propaganda çöp yazılardan uzak durun ne diyim.güzel gelişme.bizimde hakkaten pkk derdimiz varsa fıratın doğusunu temizlememiz gerekir.esadın tutuğu bi avuç toprak parçasıyla şov yapmanın anlamı yok artık...
    1 -2 ... supergazi
  8. 66.
    çokolmokto foydo vor.
    konuştu dahimiz.

pkk'nın boşalttığı afrin kasabası.

esad'ın afrin'e girmesi ypg'li teröristlerin afrin'i terk etmesi anlamına mı geliyor?
    abd onca parayı, onca silahı boşuna mı akıttı afrin'e, esad'a teslim etmek için?

mutlak suretle harekatı zaferle sonuçlandırıp afrin; azez, el bab, cerablus hattına dahil edilmelidir.

abd silah da yağdırsa, şii milisler afrin'i tahran gibi de savunsa, esad kağıt üzerinde benim diyerek ypg'lileri korumaya da çalışsa ypg-pyd terör örgütü afrin'den temizlenecektir.

sözde kürdistan'ın kurulmaması adına atılan adımlara şov diye kudurun.

bugün cerablus, azez'de tüm devlet binalarının tabelaları türkçe-arapça.
    suriye iç savaşı bitse ve bölge suriye tarafında kalsa dahi türkiye güdümünde bir bölge olacak. kuvvetle muhtemel türkiye garantörlük şartı ile buralardan çekilecek. ve bu olayların tekrarında buraya müdahale edecek.

ama bizim ''soroyo'do no oşomoz vor, yoşoson kordoston'' demi lan?
    biraz da işin içine parti siyaseti katın ki muhalefette sizden yana çalsın. muhalefet taklidi yapın.
    3 ... eylulsabahi
  9. 67.
    bu harekata "savaş" adını verenlerin ne niyetle bu adı verdiklerini çözemediğim, terör örgütü ile mücadele harekatı. gerçekten arkadaşlar, sahi neden savaş? açıklama istiyorum, iyi niyetli düşünmek istiyorum zira çok sevdiğim biri bu kelimeyi kullandı ve ben şoktayım.
    1 ... hamfendi
kapat