1. 1.
  Star TV'nin düzenlediği Türkiye Güzellik Yarışmasının birincisi.bir zamanlar çok sık karşımıza çıkan oyuncu.oynadığı filmler Vizontele , vizontele tuuba , diziler:deli yürek , çocuklar duymasın.
  1 ... erdem andac
 2. 2.
  Geçmişte manken olan Türkiyenin en güzel bayanlarındandır.Geçmişte kocasından şiddet gördüğü yazılmıştı...

  (bkz: bende böyle hatun olacak bide şiddet uygulayacağım)**
  1 ... tardu
 3. 3.
  buzda dans yarışmasının en iyi ve en azimli adaylarındandır.ancak tuba ekinci'nin yarattığı polemikler yüzünden başarısı gölgelenmektedir.
  1 ... erdem andac
 4. 4.
  soyadını görünce güldüğüm ünlü.
  1 ... no leaf clover
 5. 5.
  insan değil kuğudur bazı bazı...
  2 ... papara
 6. 6.
  (bkz: allah ın özenerek yarattıkları)
  2 ... kevin
 7. 7.
  buzda dans yarışmasında, jüri üyelerince gereğinden fazla övülmüş şahsiyettir. dünya birincisi partneri kadını bir güzel evirip çevirmiştir, sonra bu kişinin sıfıra yakın sergilediği hareketler büyük alkış almıştır. iş başka güzellik başka ama.
  1 -2 ... inecek var
 8. 8.
  güzelliğini soytarılıkla gölgelemeyen karizmatik hatun.
  2 -1 ... chilavert
 9. 9.
  bir donem hastasi oldugum hatun idi.
  2 -1 ... ankakusu
 10. 10.
  buzda dans adlı yarışmadan öğrendiğimize göre pek bi mezhebi geniş kocaya sahip bağyan. ulan ben deli oluyorum, kafayı yiyorum, elin herifi kadının orasını burasını mıncıklıyor, arkadan dayıyor, kocasında ise tık yok, adamın yüzünde huzur dolu bir tebessüm var, sanki "karımla gurur duyuyorum" diyor. zeynep hanım(!)'ın dediğine göre kocası onu teşvik ediyormuş, birbirlerine güvenler tammış, falan. ne diyelim, alan memnun veren memnun.
  5 -7 ... gmail notifier